Krepšelis

Nemokamas pristatymas nuo 60 €

Dažniausiai užduodami klausimai

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų tikslas patenkinti kiekvieną klientą!

Dažnai kylantis klausimai

Užsakymai ir Pristatymas

Prekės pristatymas dažniausiai trunka nuo 3 iki 5 darbo dienų, šventiniu laikotarpiu gali užtrukti šiek tiek ilgiau.

Puslapio viršuje rasite langelį MANO PASKYRA, spauskite ten ir užsiregistruokite!

Jeigu pastebėjote, jog irašėte neteisingą adresą/tel.numerį/vardą, susisiekite su mumis telefonu arba elektroniniu paštu, pateikdami savo užsakymo numerį ir informaciją, kuria norėtumete ištaisyti.

Savo siuntą galite sekti, su siuntos numeriu, kuris bus išsiūstas į Jūsų elektroninį paštą arba pasinaudoje šia nuoroda : https://avalynetau.lt/uzsakymu-sekimas/

Jei siunta per klaidą nukeliavo, ne ten į kur Jūs buvote ją užsisakę, susisiekite su mumis telefonu arba elektroniniu paštu. Mes kreipsimies į pasirinktą pristatymo įmone ir bandysime išspręsti šią bėdą.

Siūlome užsisakyti automatinę žinutę, kurią gausite, kai tik patikusio modelio pasirinkta spalva ir dydis pasirodys mūsų internetinėje parduotuvėje.

Taip, pristatome į visus Lietuvos miestus.

Dažniausiai, prekės būna pristatytos ne į tą paštomatą, kurį pasirinkote, dėl per didelio paštomatų užimtumo, todėl kurjeriai palieką siuntas artimiausiame, laisvame paštomate, kad greičiau gautumėte savo užsakytą prekę. Tačiau, jei dėl to kilo sunkumu, butinai susisiekite su mumis, mes pranešime pristatymo įmonei, kad siunta butinai būtų pristatyta į reikiamą paštomatą. 

Svarbi informacija apie grąžinimus ir keitimus

Grąžinimai ir keitimai

Grąžinimo taisykles galite rasti šioje nuorodoje : 

Grąžinimo taisyklės

Jei per klaidą gavote ne tą prekę, kurią užsisakėte, parašykite mums laišką adresu info@avalynetau.lt, dėl iškilusios problemos, butinai ją išspręsime.

Gamyklinio broko atveju, klientas internetiniame puslapyje turi užpildyti prekių grąžinimo formą, pasirinkdamas grąžinimo priežastį „brokas“ ir patikslindamas grąžinimo priežastį. Jeigu nesate tikri, ar jūsų atveju bus pritaikyta garantija, susisiekite su mumis el. paštu info@avalynetau.lt

Prekių grąžinimo – keitimo procedūra dažniausiai trunka 5 -7 darbo dienas: naujos prekės pristatomos tik gavus ir patikrinus grąžintas prekes.

Pinigų grąžinimą atliekame 1-2 darbo dienų bėgyje, nuo grąžintos prekės atsiėmimo. Pinigų grąžinimo terminas, neturėtų būti ilgesnis nei 10 dienų.  Dėmesio : avalynetau.lt įsipareigoja grąžinti visus už prekes sumokėtus pinigus, išskyrus pristatymo mokestį.

Tokiu atvėju turėtumete susisiekti su įmone, kuria naudojoties išsiūsti siuntas ir pranešti apie įvykusią klaidą. 

Grąžinimo ar keitimo laikotarpis yra 14 dienų.

Nemokamas pristatymas nuo 60€

Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje!

14 dienų grąžinimo garantija!

14 dienų prekės grąžinimo garantija!

Pristatymas visoje Lietuvoje!

Pristatymas Omniva, LP express, paštomatais!

100% Saugus atsiskaitymas

Paysera / MasterCard / Visa