Krepšelis

Telefonas pasiteirauti: +37063894990

Nemokamas pristatymas nuo 50€

Kaip išsirinkti avalynę?

Atkreipkite dėmesį į vidpadžio dydį norint išsirinkti tinkamą avalynę

 Vidpadis už pėdą turi būti 5-7mm ilgesnis

Geriausia yra matuoti ne pėdą, o savo (ar vaiko) turimus batus (taip,kaip matuojame mes). Išsikirpkite iš kokio popieriaus ar kartono porą pėdos šablonų, vieną dėkite į priekį, kitą – į galą, kur susikerta – pasižymėkite. Išsiėmę pasimatuokite ir žinosite , kokio dydžio jums reikia. Galite pasimatuoti kelis batus, paimkite vidurkį.

Jei vidpadis išsiima, tai išimkite ir pamatuokite paprasčiausia liniuote.

Jei užsakote vaikui ir norite didesnių batukų, pridėkite bent 0,5cm. Nors sakoma, kad vaikams leidžiama iki 1 cm didesni batai.

Jei kyla kokių klausimų, būtinai susisiekite. Gal kartu aptarsime problemą.

O toliau – oficialiai skelbiamas išmatavimo būdas.

Vidpadžio ilgis – tai išmatuotas ilgis bato viduje. Jis turi atitikti Jūsų pėdos ilgį + maždaug 0,5cm , kad koja jaustusi laisvai.

Išsimatuokite savo pėdą.

 

kaip išsirinkti avalynę
  • Apavą matuokitės ne basomis kojomis, o mūvėdami tokias kojines, kurias ruošiatės dažniausiai mūvėti po šiuo apavu.
  • Lentelėje pavaizduoti dydžiai pagal pėdos ilgį. Deja, ne visų gamintojų dydžiai būna vienodi. Pas daugumą skirtingų gamintojų vidpadžio dydžiai skiriasi. Todėl, užsakant prekes, reikėtų  vadovautis mūsų išmatuotais vidpadžio ilgiais arba pasikonsultuoti su mumis. Galite rašyti el.paštu arba sms arba tiesiog paskambinti. Arba ,užsakant pas mus prekes, nurodyti savo norimo vidpadžio dydį centimetrais.
  • Mes visada patikrinsime bato vidpadžio ilgį ir su Jumis susisieksime ir pasikonsultuosime, kad įvertintumėme jūsų tinkamą pasirinkimą.
  • Atsiminkite, kad ši lentelė yra tik rekomendacinio pobūdžio, nes net ir pas tą patį gamintoją to paties dydžio bato vidpadis gali skirtis net 1cm. Išsimatuokite savo pėdos ilgį
  • ir pirkite batus pagal mūsų išmatuotus vidpadžio ilgius.Jeigu pas mus nėra išmatuota, susisiekite su mumis arba parašykite, kokio ilgio vidpadis yra reikalingas.
Nemokamas pristatymas nuo 50€

Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje!

14 dienų grąžinimo garantija!

14 dienų prekės grąžinimo garantija!

Pristatymas visoje Lietuvoje!

Pristatymas Omniva, LP express, paštomatais!

100% Saugus atsiskaitymas

Paysera / MasterCard / Visa