Befado-Dr.Orto

BEFADO DR ORTO avalynė problematiškoms, deformuotoms pėdoms!

Skausmingos, jautrios, patinusios ar deformuotos pėdos gali įtakoti Jūsų kasdieninį gyvenimą, sukelti nepatogumų: sunku prisitaikyti avalynę, ji paprastai spaudžia, tampa nepatogu ir skausminga vaikščioti.Šių problemų galite išvengti įsigiję ortopedinę BEFADO DR ORTO avalynę.

Šios serijos avalynė gaminama iš minkštos, tamprios, orui laidžios medžiagos, yra plati, todėl lengva apsiauti. Besiūlė avalynė užtikrina pėdų apsaugą, neleidžia atsirasti žaizdoms, nuospaudoms, pirštų srityje yra pakankamai vietos, jie nespaudžiami. Priklausomai nuo modelio avalynė gali būti su velcro užsegimu arba raišteliais.

BEFADO DR ORTO asortimente yra avalynės modelių, kuriųvidus padengtas Silber (Ag) medžiaga,  kuri pagaminta naudojant specialią technologiją – sidabro jonus:

  • Turi antibakterinių, antialerginių ir priešgrybelinių savybių.
  • Neutralizuoja nemalonų kojų kvapą.
  • Mažina kojų prakaitavimą.
  • Palaiko pastovią kūno temperatūrą (šiluminis komfortas), nešąla pėdos.

BEFADO DR ORTO avalynės padai yra lankstūs, absorbuoja, sugeria smūgius daug vaikštant, taip apsaugo pėdas nuo mikro sužeidimų. Be prevencijos, ji taip pat turi higienos funkciją: leidžia pėdoms kvėpuoti ir apsaugo jas nuo nuospaudų. Avalynė yra labai patogi, pagaminta iš kokybiškų medžiagų, atitinka visus su sveikata susijusius kriterijus, ir tuo pačiu metu, madinga bei šiuolaikiška.

Rodyti filtrus