Nemokamas pristatymas nuo 60€

Apie mus

Mes esame internetinė, avalynės parduotuvė, pavadinimu AvalynėTau. Didžiausią dalį savo prekių skiriame moteriškai avalynei, nuo laisvalaikio batų iki aukštakulnių, tačiau nepamirštame ir vyrų, bei pačių mažiausių. Taip pat, didelį dėmesį skiriame ortopedinei avalynei, darbo šlepetėms  ir medicininėms basutėms. Šią internetinę parduotuvę sukūrėme beveik prieš du metus, sunkiu momentu, kai visa pasaulį, stipriai paveikė pandemiją. Šeimos verslui sustojus dirbt fizinėse parduotuvėje, teko imtis veiksmų ir atidaryti internetinę parduotuvę.

apie avalynetau

Nelengvas kelias pirmyn

Nieko nenusimanant apie elektronines parduotuves, teko daug ir stipriai padirbėti ir surinkti pakankamai žinių apie tokį verslo modelį. Šią dieną Avalynė Tau internetinės parduotuvės įvaizdis, atrodo kur kas geriau nei pirmų dienų bandymai tik atsidarius. Su laiku tobulėjo svetainės dizainas, gerėjo nuotraukų kokybė, didėjo klientų ratas, bei prekių skaičius.

AvalynėTau prekės

Po truputį augant, didėjant klientų skaičiui, turėjome kartu augti ir mes. Avalynė Tau parduotuvės atsidarymo pradžioje, galėjote rasti vos 40 parduodamų produktų. Šiuo metu, Jums galime pasiūlyti daugiau nei  1000  įvairiausių prekių. Avalynė Tau parduotuvėje daugiausiai prekių ir modelių ras moterys, nuo laisvalaikio batų, lauko ir vidaus šlepečių, balerinų, mokasinų, iki moteriškų basučių, aukštakulnių ir aulinių batų moterims. Vyrams taip pat siūlome laisvalaikio batus, sportbačius, daugybę vilnonių šlepečių vėsiems orams. O patys mažiausi, Avalynė Tau parduotuvėje ras šokių batelių – češkių, taip pat šiltų ir jaukių vilnos šlepečių.

Ortopedinė avalynė

Prieš atidarant internetinę parduotuvę Avalynė Tau, fizinėje parduotuvėje dominavo šlepetės ir ortopedinė avalynė moterims. Kai pasaulinė pandemija, privertė užverti visų fizinių parduotuvių duris, internetinėje svetainėje galėjome pasiūlyti, didelę ortopedinių šlepečių įvairovę už pačią geriausią kainą. Didelė dalis pirkėjų, kurie renkasi ortopedinę avalynę yra seselės ar slaugės, kurios tokiu sunkiu laiku, neturėjo galimybės gauti plataus ortopedinės avalynės pasirinkimo. Taip išaugo lojalių ir patikimų klientų skaičius, kurie žino, jog bet kokiu atveju, Avalynė Tau internetinėje parduotuvėje visada suras sau tinkamą produktą. O mes ir toliau rūpinamiems ortopedinės avalynės plėtra ir vis ieškome naujų ir kokybiškų modelių, kuriuos galėtume pasiūlyti savo pirkėjams. Vienas iš populiariausių ir per tokį trumpą laiką, tapęs vienu iš mėgstamiausių mūsų pirkėju prekių ženklų yra INBLU ortopedinės šlepetės, basutės ir sandalai. Jums siūlome aukščiausios kokybės medicininę avalynę už geriausią kainą.

Mūsų tikslai

Nors Avalynė Tau internetinė parduotuvė yra labai jauna ir nedidelė, mes trykštame noru tobulėti ir augti, plėtoti savo žinomumą, auginti klientų ratą, ieškoti ir pateikti savo klientams geriausias prekes, bei geriausius pasiūlymus. Prioretizuojame prekių kokybę, prieinamą kainų spektrą visiems (nuo pigesnių iki brangesnių prekių), nuoširdų bendravimą su klientais, saugų, greitą ir patogų atsiskaitymą. Nuo pat pirmų dienų norėjome augti aukštyn kartu su savo klientais, tai darysime ir toliau.