GOODIN

Goodin – tai dinamiškas ir nuolat augantis prekės ženklas, įkurtas 2010 metais Lenkijoje. Per daugiau nei dešimtmetį įmonė išaugo į vieną iš pagrindinių didmeninės moteriškos avalynės tiekėjų Lenkijos ir Europos rinkose. Goodin siūlo platų asortimentą, pradedant elegantiškais aukštakulniais ir baigiant patogiais batais kasdienai, tuo pačiu užtikrindama aukštą kokybę ir prieinamą kainą.

Įmonės šūkis „Viskas prasideda nuo batų” puikiai atspindi Goodin požiūrį į avalynę. Jie tiki, kad tinkamai parinkti batai gali pakeisti ne tik moters įvaizdį, bet ir padėti jaustis pasitikint savimi bei elegantiška. Būtent todėl Goodin komanda nuolat stebi naujausias mados tendencijas ir atnaujina savo kolekciją, kad klientės visada rastų tai, ko ieško.

Sėkmingą Goodin veiklą liudija daugiau nei 400 nuolatinių klientų Lenkijoje ir Europoje. Įmonė didžiuojasi glaudžiais santykiais su savo partneriais ir siekia juos išlaikyti, užtikrindama greitą ir patikimą pristatymą, lankstumą bei aukštą aptarnavimo kokybę. Goodin įsitikinusi, kad ilgalaikė sėkmė remiasi abipuse pagarba ir naudingais verslo ryšiais.

Panašią filosofiją puoselėja ir lietuviškas prekės ženklas Avalynetau.lt. Ši elektroninė parduotuvė siūlo platų moteriškos, vyriškos ir vaikiškos avalynės pasirinkimą, orientuodamasi į klientų poreikius ir naujausias mados tendencijas. Avalynetau.lt siekia suteikti savo pirkėjams aukštą aptarnavimo kokybę, greita pristatymą ir konkurencingas kainas, kad apsipirkimas būtų malonus ir naudingas.

Rodyti filtrus