Nemokamas pristatymas nuo 60€

Atraskite geriausius batus 2024 m: Tendencijų gidas

2024-ieji bus įdomūs metai avalynės entuziastams. Gilinantis į svarbiausias metų tendencijas, akivaizdu, kad inovacijos ir stilius žengia koja kojon. Nuo blizgaus lakuotos odos blizgesio iki patogių, bet elegantiškų Mary Jane tipo plokščiapadžių – kiekvienas ras kažką sau. Panagrinėkime šias tendencijas ir pažiūrėkime, kaip jos dera su tokiais populiariais prekių ženklais kaip „Big Star”, „Adidas” ir „Nike”.


Lakuotos odos batai
Atraskite geriausius batus 2024 m: Tendencijų gidas 5
lakuotos odos batai
Atraskite geriausius batus 2024 m: Tendencijų gidas 6

Moteriški bateliai

Blizgi lakuota oda: amžinas žavesys

Lakuotos odos batai labai grįžta. Tokie prekių ženklai kaip „Ferragamo” ir „Gucci” pirmauja su savo blizgančiais bateliais ir basutėmis. Ši tendencija puikiai suderina eleganciją ir aštrų stilių. Tai universalus pasirinkimas, tinkantis tiek oficialiems renginiams, tiek laisvalaikio išvykoms

Tvirtos basutės: Patogumas atitinka stilių

Praėjo subtilių baleto plokščiapadžių laikai. 2024 m. – tai Mary Jane tipo plokščiapadžiai tvirtu padu. Bally ir Tory Burch jau nustatė tempą savo patvariais ir stilingais modeliais. Šie plokščiapadžiai idealiai tinka tiems, kurie pirmenybę teikia patogumui, nekeliant kompromiso dėl stiliaus.

Pėdkelnės su sandalais
Atraskite geriausius batus 2024 m: Tendencijų gidas 7

Stilius su pėdkelnėmis ir sandalais

Intriguojanti populiarėjanti tendencija – pėdkelnių arba plonų kojinių derinimas su minimalistiniais aukštakulniais sandalais. Tai kūrybiškas būdas sluoksniuoti ir suteikti aprangai išskirtinumo. Prekių ženklai eksperimentuoja su permatomomis pėdkelnėmis ir derančiomis spalvomis, todėl šią tendenciją būtina išbandyti mados entuziastams.

Pėdkelnės ir sandalai
Atraskite geriausius batus 2024 m: Tendencijų gidas 8

Ryškūs atlasiniai bateliai

2024 m. atlasas – populiariausias audinys, o tokie prekių ženklai kaip „Prada” ir „Versace” demonstruoja akį traukiančių spalvų basutes ir batelius. Ši tendencija bet kokiai aprangai suteikia spalvingumo ir prabangos atspalvį, puikiai tinka tiems, kurie nori išsiskirti.


Vyriški sportbačiai

Kaip „Big Star„, „Adidas” ir „Nike” tinka

Kompanija „Big Star”, garsėjanti laisvalaikio ir sportbačiais aukšta pakulne, gali įtraukti šias tendencijas į savo kolekcijas įtraukdama lakuotą apdailą ir ryškias atlaso tekstūras. Adidas” ir „Nike”, nors daugiausia dėmesio skiria sportinei aprangai, gali eksperimentuoti su satino tekstūromis ir lakuotais apdarais savo sportbačiuose, taip suteikdamos madingą atspalvį savo klasikiniams stiliams.


Tvarumas ir mada

Atsižvelgiant į pasaulines mados tendencijas, tvarumas taip pat užima svarbią vietą avalynės pramonėje. Tokie prekių ženklai kaip „Adidas” ir „Nike” jau dabar garsėja savo pastangomis kurti tvarią madą, ir tikimasi, kad tai tęsis ir 2024 m. Šie prekių ženklai, naudodami perdirbtas medžiagas ir aplinką tausojančius procesus, nustato ekologiškai sąmoningos mados standartus. Vartotojams vis labiau suvokiant savo poveikį aplinkai, tikėtina, kad tvarios avalynės paklausa augs, todėl tai bus svarbus veiksnys, lemiantis geriausios 2024 m. avalynės pasirinkimą.


Galutinės mintys

2024-ieji metai avalynės madai bus įdomūs. Atsižvelgdamas į šias tendencijas, kiekvienas gali rasti tai, kas tinka jo stiliui ir patogumui. Nesvarbu, ar ieškote ko nors laisvalaikio, ar formalaus, šiais metais jūsų laukia puiki avalynės tendencija.