Nemokamas pristatymas nuo 60€

Kaip derinti pėdkelnes prie batų?

Pėdkelnių ir batų suderinimas – dažnai pamirštamas mados aspektas, tačiau jis gali labai pakeisti bendrą aprangos išvaizdą ir įspūdį. Tinkamas pėdkelnių ir batų derinys gali sustiprinti jūsų stilių ir padėti išsiskirti iš minios. Šiame straipsnyje pateiksime išsamų vadovą, kaip derinti pėdkelnes prie batų.

Suprasti pagrindinius dalykus

Prieš pasineriant į patarimus ir gudrybes, kaip derinti pėdkelnes prie batų moterims, būtina suprasti pagrindinius dalykus. Kai kalbama apie pėdkelnių ir batų derinimą, reikia atsižvelgti į tris pagrindinius dalykus: spalvą, raštą ir audinį.

Pėdkelnės turi derėti su batais

Pėdkelnių spalva turėtų papildyti batų spalvą. Pavyzdžiui, jei avite rudus batus, galite mūvėti rudo atspalvio pėdkelnes arba, kurios yra papildomos spalvos, pavyzdžiui, smėlio ar kreminės. Jei avite juodus batus, galite mūvėti juodas pėdkelnes arba mūvėti kontrastingos spalvos, pavyzdžiui, baltas arba pilkas.

Stilistės patarimas

Nesistenkite pėdkelnėmis imituoti vasariško kojų įdegio. Neegzistuoja situacija, kurioje toks pasirinkimas atrodytų stilingai, ypač karštomis dienomis.

Pėdkelnių raštas

Pėdkelnių raštas turėtų derėti prie bendro aprangos stiliaus. Jei dėvite kostiumą, turėtumėte mūvėti vientisas arba subtilaus rašto pėdkelnes, pavyzdžiui, dryžių ar taškelių. Jei avite laisvalaikio batus, pavyzdžiui, sportbačius ar mokasinus, galite eksperimentuoti su drąsesniais raštais, pavyzdžiui, margais ar naujoviškais raštais.

Kaip derinti pėdkelnes prie batų: Audinys

Pėdkelnių audinys turėtų atitikti sezoną ir progą. Apskritai medvilninės pėdkelnės tinka kasdieniam dėvėjimui, o vilnonės pėdkelnės geriau tinka šaltesniam orui. Jei einate į oficialų renginį, turėtumėte mūvėti suknelines pėdkelnes, kurios gaminamos iš švelnesnių medžiagų, pavyzdžiui, šilko ar vilnos.

kaip derinti pėdkelnes prie batų
Kaip derinti pėdkelnes prie batų? 10

Pėdkelnių derinimas prie įvairių tipų batų

Skirtingiems batų tipams reikalingos skirtingo stiliaus pėdkelnės. Štai keletas pavyzdžių:

Pėdkelnės su sportbačiai

Sportbačiai yra universali avalynė, kurią galima avėti su įvairia apranga. Derindami  prie sportbačių, pėdkelnių spalvą galite derinti prie batų arba rinktis kontrastingą spalvą. Pavyzdžiui, jei avite juodus sportbačius, galite mūvėti juodas pėdkelnes, arba galite mūvėti baltas, kad atrodytumėte kontrastingiau.

Pėdkelnės su mokasinais

Mokasinai yra klasikiniai batai, kuriuos galima avėti tiek aukštesne, tiek žemesne pakulne. Derindami pėdkelnes prie mokasinų, būtinai atsižvelkite į progą. Oficialios progos atveju mūvėkite tamsias, derančias prie kelnių, o laisvalaikio proga mūvėkite šviesesnės spalvos pėdkelnes, kurios papildytų jūsų aprangą.

Pėdkelnės su proginiais bateliais

Proginiai bateliai – tai oficialūs bateliai, kurie paprastai dėvimi prie kostiumų arba suknelių. Derindami pėdkelnes prie aukštakulnių, prie kelnių būtinai derinkite pėdkelnių spalvą. Pavyzdžiui, jei dėvite juodas kelnes, mūvėkite juodas pėdkelnes, o jei dėvite tamsiai mėlynas kelnes, mūvėkite tamsiai mėlynas pėdkelnes.

Patarimai ir gudrybės

Pateikiame keletą papildomų patarimų ir gudrybių, padėsiančių priderinti pėdkelnes prie batų:

  • Jei abejojate, rinkitės prie kelnių derančias pėdkelnes. Taip sukursite vientisą įvaizdį, kurį lengva išgauti.
  • Eksperimentuokite su skirtingais raštais ir spalvomis, kad rastumėte tai, kas jums labiausiai tinka. Nebijokite išbandyti naujų dalykų!
  • Rinkdamiesi pėdkelnes ir batus atsižvelkite į progą ir orą. Jei einate į oficialų renginį, būtina mūvėti aukštakulnius (proginius baterius). Jei lauke karšta, galite rinktis lengvesnius audinius, pavyzdžiui, medvilnę ar liną.

Išvada

Pėdkelnių ir batų derinimas yra nedidelis, bet svarbus mados aspektas. Vadovaudamiesi šiame straipsnyje pateiktais patarimais ir gudrybėmis, galite susikurti stilingą aprangą, kuri neabejotinai patrauks dėmesį. Nepamirškite atsižvelgti į pėdkelnių ir batų spalvą, raštą ir audinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *