Nemokamas pristatymas nuo 60€

Veltiniai vilnos vidpadžiai ir jų didžiausia nauda

Žiemą šiluma yra labai svarbi jūsų darbui lauke. Labai svarbu jaustis patogiai nuo galvos iki kojų dirbant lauke. Kuo patogiau jausitės dirbant lauke šaltomis žiemos dienomis, tuo ilgiau galėsite nuveikti daugiau darbų šaltomis žiemos dienomis lauke.

Tačiau ekstremaliomis sąlygomis gali būti sunku išlaikyti kojas šiltas. Užtrunka šiek tiek laiko, kol kraujas pracirkuliuoja į kojų pirštus, o aptempti batų ir batų raišteliai tik pablogina kraujotaką. Šiltos kojinės ir batai su pamušalu yra būtini, nors šaltu, šlapiu oru jų gali nepakakti. Sprendimas: Veltiniai vilnos vidpadžiai garantuoja komfortą, saugo pėdas ir pailgina darbo dieną.

Natūralios vilnos vidpadžiai, padukai
Veltiniai vilnos vidpadžiai ir jų didžiausia nauda 5

Kodėl vilna?

Vilna yra lengvai pagaminamas natūralus medžiagos pluoštas, pasižymintis puikiomis izoliacinėmis ir dėvėjimosi savybėmis. Ji yra labai patvari medžiaga; Kadangi kiekvienas vilnos pluoštas yra suvyniotas, iš vilnos pagamintas audinys greitai tampa puikus pasirinkimas, išlaikydamą formą ir atspari dilimui. Vilna greitai išgarina drėgmę, praleidžia vandenį ir greitai džiūsta.

Svarbiausia, kad ji išlaiko oro sluoksnį šalia jūsų odos, izoliuodama jus nuo karščio ir šalčio; šiluma sulaikoma ne jūsų dėvimame audinyje, o to audinio sulaikomame ore, todėl oriniai vilnos mezginiai vis dar šildo. Dėl visų šių savybių vilna yra puikus pasirinkimas veltiniui vilnos vidpadžiui.

Kaip pasigaminti vilnos veltinio vidpadžius?

Jums reikės:

  • Vilnos veltinio medžiagos 0.400 mm.
  • Labai aštrių žirklių arba riežtuko

Vilnos veltinio vidpadžius pasidaryti paprasta. Atsistokite ant audinio ir kreida arba žymekliu apibrėžkite pėdos kontūrus, palikdami platesnį kraštą ant kojos. Taip pat galite nubrėžti aulinių batų apačią arba nuimti esamą vidpadį. Iškirpkite išilgai kontūro, pasirūpindami, kad veltinys neužkliūtų ant žirklių; geriausiai tinka labai aštrios žirklės.

Išbandykite batus su vidpadžiu ir pajuskite, ar jie tinka. Patogus ir saugus prigludimas yra svarbiausia. Jei vidpadžius reikia apipjaustyti, nuimkite juos ir nupjaukite labai mažą gabalėlį nuo krašto, mažiau nei ketvirtadalį centimetro. Kai vilnos veltinio vidpadžiai yra patogūs, galite juos dėvėti, kad sušildytumėte kojas.

Veltiniai vilnos vidpadžiai kaip juos prižiūrėti?

veltiniai vilnos vidpadžiai
Veltiniai vilnos vidpadžiai ir jų didžiausia nauda 6

Veltiniai vilnos vidpadžiai yra ypatingai patvarūs, taip pat dėl ypatingų vilnos savybių, jų priežiūra nėra labai sudėtinga. Veltinis nekaupia „nepageidaujamų” kvapų, todėl plauti vidpadžius reikės labai retai. Tačiau jeigu kažkada reikės juos išplauti svarbiausia tai daryti šiltame 30-40 laipsnių temperatūros vandenyje, jog veltinis tiesiog nesusitrauktu ir neprarastu savo originalios formos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *