Krepšelis

Nemokamas pristatymas nuo 60€

Apie “Adanex” avalynę moterims ir vyrams

adanex šlepetės moterims

Adanex tai pėdai pritaikyta laisvalaikio ir namų avalynė. Lenkijos rinkos lyderė Adanex, turinti daugiau nei 20 metų gyvuojančias tradicijas, gamina patogią ir kokybišką avalynę. Pagrindinis įmonės tikslas – modernios technologijos ir aukšta gaminių kokybė. Adanex šlepetės moterims tai – kokybės pagrindas yra technologinė ir organizacinė pažanga, Europos standartų užtikrinimas, prekių tvarumas ir patikimumas. Glaudūs ryšiai su partneriais užtikrina puikų aptarnavimą, rinkos poreikiams pritaikytus pasiūlymus ir konkurencingas kainas.

Adanex avalynės privalumai

Adanex avalynė –  visų pirma, tai patogi laisvalaikio ir namų avalynė (sandalai, šlepetės, basutės), skirta suaugusiems ir paaugliams. Adanex avalynės padas pagamintas iš poliuretano, suteikiančio vartotojui aukščiausius naudojimo parametrus. Skerspjūvyje padas atrodo kaip kempinė, yra lengvas ir neslidus, o tai turi įtakos avalynės naudotojų saugumui. Šis aspektas yra svarbiausias vyresnio amžiaus avalynės nešiotojų grupei. Štai keli pagrindiniai Adanex avalynės privalumų

smūgio absorbcija adanex šlepetės pigiau
„Smūgio absorbcija“

Einant pado sąlyčio su žeme metu atsiranda vibracijos. Nesant tinkamos apsaugos, šie mikrosmūgiai dažniausiai perduodami į sąnarius. Specialios mikroląstelinės struktūros poliuretano naudojimas juos slopina ir mažina žalingą poveikį.

anatominė forma adanex šlepetės moterims
„Anatominė forma“

Padas sukurtas atsižvelgiant į anatominę pėdų struktūrą užtikrina stabilų ėjimą, labai gerą svorio perkėlimą ir maksimalų komfortą

lengvos adanex šlepetės moterims
“Lengvumas”

Padai išsiskiria dideliu lengvumu. Lengva avalynė nesukelia nereikalingo streso kojoms ir sąnariams.

patogios slepetes moterims
„Lankstumas“

Lankstus padas leidžia pėdoms natūraliai ir laisvai jaustis.

mikroklimat 1
„Tinkamas mikroklimatas“

Naudojamos medžiagos, ypač natūralios ir padeda pėdai jaustis natūraliai, naudojamos medžiagos padidina komfortą avalynės viduje.

“BIO” Adanex linija

Didelę savo gyvenimo dalį praleidžiame dėvint avalyne, o tinkamai parinkta avalynė yra patogumas ir geros savijautos pagrindas. Higiena ir komfortas, yra pagrindinės geros avalynės savybės. Kaip rodo tyrimai, didžioji dauguma žmonių turi jautrias pėdas, kuriai reikalinga speciali avalynė su kontūruotu, lengvu padu, sukurta šiuolaikinėmis technologijomis naudojant specializuotas medžiagas. Kokius reikalavimus turi atitikti jautrioms pėdoms skirta avalynė kuriuos gali pasiūlyti Adanex avalynė?

  • Avalynės vidinės dalies matmenys pritaikyti jautrių pėdų matmenims, ypač pabrėžiant priekinės pėdos apimtį, vietos nei per daug, nei per mažai, laisva, prisitaikanti prie pėdos medžiaga, kuri maloniai apgaubs pėdą. Platus avalynės priekis, kuris leis laisvai išdėstyti pirštus
  • Batų batviršių, pamušalų ir pamušalų medžiagos, pasižyminčios labai geromis higieninėmis savybėmis (vandens garų pralaidumas, sorbcija, vandens garų desorbcija) ir reologinės (lengvai priderinamos prie pėdos formos)
  • Lengvi, lankstūs ir elastingi padai. Moteriškoje avalynėje, kulno aukštis neviršija 3,5 cm, o jo forma suteikia stabilumo pojūtį judant

Daugiau apie “Bio” adanex šlepečių linija

Avalynė su poliuretano padu yra pažymėta „BIO“ ženklu. Tai reiškia, kad ji pasižymi dideliu komfortu, lengvumu ir elastingumu, bei užtikrina pakankamą smūgių sugėrimą einant žeme. Užpakalinėje, apatinio paviršiaus dalyje esanti įduba stabilizuoja kulną ir neleidžia judėti į šonus, taip išvengiant čiurnos sąnario sukimosi. Pirštų volelis neleidžia pėdai slysti į priekį ir atsitrenkti į bato pirštus. Padidinti priekinės pėdos apimties matmenys ir konstrukcija, padaryta atsižvelgiant į ypač jautrias pėdos vietas, leidžia priderinti avalynę prie bet kokių naudotojo pėdų reikalingų problemų.

“Adanex” Prekinio ženklo apdovanojimai

Adanex gavo „Avalynė jautrioms pėdoms“ sertifikatą, patvirtinantį, kad avalynė yra tinkamos struktūros, tinkamų medžiagų ir užtikrina sveiką bei patogų naudojimą. Adanex avalynę galima avėti ir žmonėms su sergančiomis ar deformuotomis pėdomis. Šį sertifikatą suteikė COTM – Centrinis medicinos technologijų centras Varšuvoje. Adanex buvo apdovanotas „Gazela Biznesu“, „Rzetelna Firma“ ir „Diamenty Forbes“ apdovanojimais. Avalynė Tau internetinėje parduotuvėje galite rasti didelį Adanex prekės ženklo, asortimento prekes. Vis didėjantis kambarinių ir lauko šlepečių, basučių ir sandalų pasirinkimas. Pasirinkite Adanex prekes ir džiaukities laimingomis bei sveikomis pėdomis. Modeliai ir dizainai, pagal kiekvieno skonį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *