Nemokamas pristatymas nuo 60€

Kaip suliekninti figūrą dėvint teisingą avalynę?

Net pasikeitus figūrai, batų dydis dažniausiai išlieka toks pat. Dėl šios priežasties būtent batų gausa apibūdina daugumos moterų mados pasirinkimą. Svarbiausia taisyklė renkantis batus, skirtus vizualiai liekninti figūrą – kulnas. Žinoma, taip pat galima pasirinkti plokščius batus, kad pagerintų kojų išvaizdą, tačiau būtent keli centimetrai po kulnu gali suploninti kojas. Tačiau verta rinktis avalynę, kuri būtų ir patogi. Jokiu būdu nenaudosite batų, kurie sukelia pūsles ar prilimpa prie pėdos.

Vasarą basos kojos yra geriausi lieknėjimo batai kūno spalvos. Žiemą prie pėdkelnių labiausiai tiks juodi arba rudi aulinukai moterims. Jie optiškai susilies su koja, nesukurs aiškios susikirtimo linijos, todėl ir kojos atrodys išvaizdžiau.

Kaip suliekninti figūrą dėvint teisingą avalynę?
Kaip suliekninti figūrą dėvint teisingą avalynę? 3

Kokius batus rinktis norint vizualiai liekninti figūrą?

Batų spalva turi didelę reikšmę visos figūros pailgėjimui. Tačiau dar svarbesnė pati avalynės forma.

Aukštakulniai batai

Žinoma, klasikiniai aukštakulniai yra labai geras pasirinkimas plius dydžio moterims. Vienintelis dalykas, į kurį verta atkreipti dėmesį, – kulnas nebūtų per plonas. Geriau rinktis kiek storesnius, stabilesnius. Net žemas basučių stulpas gali efektyviai subalansuoti figūros proporcijas. Papildomas privalumas yra tai, kad tokie batai dažniausiai yra patogūs. Į ką ypač verta atkreipti dėmesį, jei nesate visiškai patenkinti savo kojų proporcijomis. Kulkšnies dirželiai taip pat yra gana pavojingi. Jie sukuria susikirtimo liniją. Geriausias sprendimas – rinktis plokštesnes basutes, geriausia – pintas.

aukštakulniai bateliai moterims
Kaip suliekninti figūrą dėvint teisingą avalynę? 4

Kokią avalynę rinktis platesnei blauzdai?

Didelio dydžio moterims dažnai sunku pasirinkti tinkamus batus pagal savo poreikius. Batai dažnai turi paprastą, aptemptą viršutinę dalį, todėl sunku juos pasirinkti tvirtai kojai. Išeitis visų pirma yra batai su guminiais arba dažniausiai medžiaginiais įdėklais. Kartu su oda jie atrodo labai elegantiškai ir tuo pačiu lengvai priglunda prie kojos. Kitas variantas – rinktis ir zomšinius batus. Dažnai gamintojai juos siūlo didesnių dydžių viršutinės dalies. Aukščiau kelius siekiantys muškietininko batai, derinami su vienodos spalvos pėdkelnėmis, ypač gerai atrodo apkūnesnėms moterims. Vizualiai jie susilieja ir sukuria ilgesnių kojų įspūdį. Ypač jei batai turi kulną. Mažiausiai figūrai naudingi batai, kurie baigiasi blauzdos viduryje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *