Krepšelis

Nemokamas pristatymas nuo 60€

Kaip išvalyti batų vidų ir panaikinti nemalonų kvapą?

Avalynė yra esminė mūsų kasdienės aprangos dalis ir vienas iš dažniausiai naudojamų garderobo elementų. Nuo bėgimo, ėjimo į darbą iki treniruočių – batus avime įvairiose situacijose ir aplinkoje, todėl jie gali būti nešvarūs, sukelti nemalonų kvapą ir net gėdą. Kai kalbama apie batus, daugiausia purvo ir kvapų susikaupia jų viduje. Prakaito, purvo ir bakterijų derinys gali sukurti puikią terpę kvapams vešėti. Nemalonus batų kvapas gali varginti, ypač kai stengiamės laikytis geros higienos ir kuo geriau pasirodyti. Tačiau batų vidaus valymas ir nemalonių kvapų šalinimas neturi būti sunki užduotis. Šiame straipsnyje aptarsime kelis paprastus ir veiksmingus būdus, kaip išlaikyti batų vidų gaivų ir be kvapo. Kaip panaikinti nemalonų kvapą? Kaip išvalyti batų vidų? Nesvarbu, ar tai būtų buitinių daiktų, pavyzdžiui, valgomosios sodos ir acto, naudojimas, ar reguliarios priežiūros įtraukimas į savo kasdienybę, šie patarimai padės jums visam laikui atsisveikinti su nemalonaus kvapo batais.

Geriamosios sodos tirpalas

Valgomoji soda yra natūralus kvapų sugėriklis, kuris gali padėti pašalinti nemalonų kvapą iš jūsų batų. Sumaišykite valgomąjį šaukštą valgomosios sodos su vandeniu, kad susidarytų pasta, tada užtepkite pastą batų viduje. Leiskite pastai nusistovėti valandą arba per naktį, tada nuvalykite ją drėgnu skudurėliu. Jei reikia, procesą pakartokite.

Acto tirpalas

Baltasis actas yra dar vienas namų apyvokos daiktas, kuris gali padėti atsikratyti nemalonių kvapų iš batų. Pripildykite baltojo acto į purškiamą buteliuką ir išpurkškite jį į batų vidų. Palikite actą valandai, tada nuvalykite jį drėgnu skudurėliu. Taip pat galite pamirkyti šluostę acte ir įdėti ją į batų vidų per naktį.

Eteriniai aliejai gali padėti panaikinti nemalonų kvapą

Eteriniai aliejai, pavyzdžiui, arbatmedžio, levandų ar eukaliptų, pasižymi natūraliomis dezodoruojančiomis savybėmis, kurios gali padėti atsikratyti batų kvapo. Įlašinkite kelis lašus mėgstamo eterinio aliejaus į skudurėlį ir įdėkite jį į batus. Palikite šluostę viduje per naktį, o ryte batai turėtų kvepėti gaiviai.

Tinkamai laikykite batus

Norint išvengti nemalonaus kvapo, labai svarbu tinkamai laikyti batus. Laikykite batus gerai vėdinamoje patalpoje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių. Laikykite batus sausus ir venkite juos laikyti drėgnoje vietoje, nes drėgmė gali prisidėti prie bakterijų ir pelėsių, kurie gali sukelti nemalonius kvapus, dauginimosi.

Kaip išvalyti batų vidų?

Reguliari priežiūra

Reguliarus batų valymas ir priežiūra gali padėti išvengti nemalonių kvapų atsiradimo. Po kiekvieno naudojimo nuvalykite batų vidų drėgna šluoste, o prieš laikydami batus leiskite jiems išvėdinti. Naudodami išimamus ir plaunamus vidpadžius taip pat galite išlaikyti gaivų batų vidų.

Išvada:

Apibendrinant galima pasakyti, kad švarus ir bekvapis batų vidus yra labai svarbus norint palaikyti gerą higieną ir išvengti nepatogumų. Nesvarbu, ar naudojate sodą, actą, eterinius aliejus, ar šių metodų derinį, yra keletas veiksmingų būdų, kaip pašalinti nemalonius kvapus iš batų. Reguliari priežiūra ir tinkamas sandėliavimas taip pat gali padėti užkirsti kelią kvapų atsiradimui. Naudodamiesi šiais patarimais, galite visam laikui atsisveikinti su nemaloniai kvapą skleidžiančiais batais! Kaip išvalyti batų vidų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *