Nemokamas pristatymas nuo 60€

Amerikietiški batų dydžiai – kaip juos suprasti?

Avalynės dydis yra svarbus veiksnys, kai kalbama apie patogumą ir užtikrinimą, kad avalynė tinkamai tinka. Suprasti skirtingus batų dydžius, ypač iš kitų šalių, gali būti iššūkis, todėl labai svarbu žinoti, kaip tiksliai interpretuoti amerikietiškų batų dydžius. Amerikietiški batų dydžiai lentelės:

Amerikietiškų batų dydžių istorija

Amerikietiškų batų dydžių nustatymo šaknys siekia XIX a. pradžią, kai pirmą kartą buvo pradėti standartizuoti batų dydžiai. Buvo matuojamas pėdos ilgis ir pagal šį matavimą sudaryta batų dydžių lentelė. Bėgant metams dydžių nustatymo sistema keitėsi, tačiau pagrindinė koncepcija išliko ta pati.

Amerikietiški batų dydžiai konvertavimo lentelė

Amerikietiškoje batų dydžių lentelėje batų dydžiui nustatyti naudojami skaitmeniniai matavimai. Matavimas atliekamas nuo ilgiausio pėdos taško, todėl labai svarbu prisiminti, kad batų dydžiai skirtingų gamintojų gali skirtis.

Pateikiame konvertavimo lentelę, kuri padės perskaičiuoti batų dydį iš kitų šalių į amerikietišką sistemą:

US DydžiaiUK DydžiaiEU Dydžiai
6538
6.55.538.5
7639
7.56.539.5
8740
8.57.540.5
9841
moteriškų batų dydžių lentelė

Naudingas patarimas: Perkant vardinių prekių ženklų gaminius, tikslius dydžius siūlome pasitikrinti oficialiuose prekės ženklo puslapiuose. Taip pat, jei yra galimybė, rekomenduojame patikrinti vartotojų atsiliepimus, kuriuos galima rasti prie daugelio konkrečių produktų.

US DydžiaiEU Dydžiai
4.520
520.5
5.521
622
6.522.5
723
7.523.5
824
8.524.5
925
9.525.5
1026
10.526.5
1127
Vaikiškų batų dydžių lentelė
vaikų batų dydžiai
Amerikietiški batų dydžiai - kaip juos suprasti? 2
US DydžiaiEU Dydžiai
639
6.539.5
740
7.540.5
841
8.541.5
942
9.542.5
1043
10.543.5
1144
11.544.5
1245
Vyriškų dydžių lentelė

Patarimai, kaip tiksliai išmatuoti pėdą

Norint kuo tiksliau pasirinkti tinkamą dydį, labai svarbu ją tinkamai išmatuoti. Štai keletas patarimų, padėsiančių tiksliausiai išmatuoti pėdą:

  1. Atsistokite ant lygaus paviršiaus ir apsimaukite kojines, kurias avėsite kartu su batais.
  2. Matavimo juosta arba liniuote išmatuokite pėdos ilgį nuo kulno iki ilgiausio piršto galo.
  3. Suapvalinkite į viršų arba į apačią iki artimiausio pusės arba sveiko skaičiaus, priklausomai nuo naudojamos batų dydžių lentelės.
  4. Atminkite, kad abi pėdos yra skirtingos, todėl labai svarbu išmatuoti abi pėdas ir pasirinkti didesnį matmenį.

Tinkamo avalynės dydžio pasirinkimas

Kai kalbama apie tinkamo batų dydžio pasirinkimą, svarbiausias jūsų prioritetas turėtų būti patogumas. Būtinai pasimatuokite batus, pasivaikščiokite su jais ir patikrinkite, ar nėra nepatogumų arba vietų, kurios gali trintis. Jei batai atrodo per ankšti arba per laisvi, nedvejodami išbandykite kitą dydį.

Geriausias atitikimas: „Svarbiausia išmatuoti vaiko pėdas ir rasti tinkamą batų formą”

Ieškant batų svarbu atsižvelgti ne tik į dydį, bet ir į vaiko pėdų plotį bei formą. Kai kurių vaikų pėdos platesnės, o kitų – aukšta keltis, todėl svarbu rasti batus, kurie ne tik atitiktų jų dydį, bet ir unikalią pėdų formą. Be to, būtinai reguliariai matuokite vaiko pėdas, nes jie greitai auga ir batų dydis gali keistis. Kad batai geriausiai tiktų, nuveskite vaiką į parduotuvę, kur jis gali pasimatuoti batus ir jais pasivaikščioti, arba išmatuokite jo pėdas namuose ir palyginkite išmatavimus su prekės ženklo dydžių lentele. Pasirinkę tinkamą dydį ir tinkamumą, jūsų vaikas turės patogius ir palaikančius batus visiems nuotykiams.

Išvada

Apibendrinant galima teigti, kad suprasti amerikietiškų batų dydžius svarbu visiems, norintiems įsigyti batus Jungtinėse Amerikos Valstijose. Turėdami tinkamus išmatavimus, perskaičiavimo lentelę ir keletą naudingų patarimų, galite būti tikri, kad batai jums patogiai ir saugiai tiks. Laikydamiesi šių rekomendacijų, būsite pakeliui į puikios poros batų radimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *