Nemokamas pristatymas nuo 60€

Kaip nusipirkti patogius aukštakulnius?

Moteriškus aukštakulnius neteisingai išsimatavus labai sunku nusipirkti patogius ir jūsų kojai tinkančius, pateiksime keletą patarimų kurie padės jums nusipirkti patogius aukštakulnius.

1. Atidžiai patikrinkite dydį.

Dydžio pasirinkimas yra labai svarbus. Per ankšti aukštakulniai greitai nuvargins pėdas. Per daug laisvi, dėl jų pėda gali nuolat judėti aukštyn ir žemyn, o jūs negalėsite išlaikyti pusiausvyros. Tai, kad jūsų pėdos dydis yra 38, nereiškia, kad kiekvienas tokio dydžio kulnas jums puikiai tiks.
Prekės ženklo dydžiai gali skirtis. Perkant batus stacionarioje parduotuvėje, problemų nekyla – visada galite pasimatuoti ir išbandyti įvairaus dydžio batus. Kitokia situacija apsiperkant internetinėje parduotuvėje. Čia turėtumėte vadovautis pardavėjo pateikta informacija apie pėdos dydį ir išmatavimus.

2. Matuokitės batus antroje dienos pusėje.

Visiškai nesimatuokite batų pirmoje dienos pusėje. Net jei ką tik gavote siuntinį iš kurjerio, palaukite su juo iki vakaro. Geriausias laikas matuotis batus yra vėlyva popietė ar net vakaras. Tuo metu jūsų pėdos jaučiasi labiau patinusios nei dirbant ir kasdienėje veikloje. Pasimatuodami juos dienos pabaigoje būsite tikri, kad batai puikiai tiks net kiek pavargusioms kojoms.

patogus aukštakulniai su sijonu
Kaip nusipirkti patogius aukštakulnius? 3

3. Pasirinkite tinkamą kulno aukštį.

Avint aukštakulnius didelę reikšmę turi kulno aukštis. Patogiausi vaikščioti yra batai su kulnais nuo 3 cm iki 9 cm. Aukštesni už šį aukštį kulniukai apkraus apatinę nugaros dalį, kelius ir kulkšnis ir nesuteiks geros pusiausvyros.

  • Žemakulniai siurbliai (4-5 cm), žinomi kaip „kitten heels” arba „Kitten Heels”, yra universalus pasirinkimas dėvėti visą dieną.
  • Klasikiniai stiletai su 7-8 cm kulnu. Su tokio tipo aukštakulniais jautiesi ne tik seksualiai, bet ir labai patogiai. Jie puikiai atrodo klasikiniuose biuro stiliuose.
  • Stiletai, kurių kulno aukštis 10 cm. Šio tipo kulniukai atrodo labai elegantiškai, tačiau yra kiek mažiau patogūs. Juos galite pasipuošti ypatingomis progomis – kokteilių vakarėliams ir vakarienėms.
  • Stiletai su kulnu nuo 12 iki 16 cm – jau tikrų ūgio mylėtojų pasirinkimas. Jei vertinate patogumą, nėra prasmės pirkti tokio tipo aukštakulnius.

4. Aukštakulnio priekinės dalies forma

Patogūs aukštakulniai turi turėti pakankamai vietos pirštams. Įtempti pirštai ir nepakankamai platūs batai tikrai sukels skausmą. Jei avėsite batus, kuriuose nėra vietos kojų pirštams, padidinsite ne tik pūslių ir gumbų, bet ir rimtų ligų, įskaitant artritą ir sąnarius, riziką. Batai su apvaliu pirštu šiuo požiūriu tikrai yra optimalūs. Jei norite įsigyti smailių priekių, tuomet būtinai rinkitės siauresnius už kojų pirštus. Tokiu būdu batas suteiks ilgio iliuziją ir tuo pačiu suteiks daug vietos pėdai.

aukšto kulno aukštakulniai
Kaip nusipirkti patogius aukštakulnius? 4

5. Patikrinkite kulno poziciją ir storį.

Bandydami naujus aukškulnius, patikrinkite, kur yra kulnas. Kulnas idealiai turėtų tilpti po pėdos kulnu. Šioje pozicijoje jūsų kūnas yra stabilus ir galite laisvai judėti net ir su aukštesniais auštakulniais. Geresni ir stabilesni kulnai taip pat sumažina didelius galimus sužalojimus dėl čiurnos patempimo.

6. Išbandykite aukštakulnius pasivaikščiojant.

Matuodami batus parduotuvėje būtinai pasivaikščiokite. Jei įmanoma, vaikščiokite įvairiais paviršiais – kilimu ar plytelėmis. Jeigu bandomojo pasivaikščiojimo metu jaučiate kokį nors diskomfortą – batai žnybteli, trina kulną, rimtai pagalvokite, ar tikrai norite juos įsigyti. Batai, kurie yra nepatogūs vaikštant parduotuvėje, bus nepatogūs ir po pirkimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *