Krepšelis

Nemokamas pristatymas nuo 60€

Kokius batus pasirinkti išleistuvėms?

Kalbant apie moteris, svarbiausia taisyklė renkantis išleistuvių batus: pamatuokite savo ketinimus! Žinoma, ploni aukštakulniai atrodo įspūdingai, bet ar tikrai juose galite įsivaizduoti visą naktį trunkantį vakarėlį? Ypač jei dažniausiai renkatės gana plokščius sportbačius. Nepamirškite iš anksto nusipirkti batų ir pasitreniruoti jais vaikščioti. Taip ne tik išvengsite pūslių, bet ir pasirūpinsite pasitikėjimu savimi. Visada numatykite, kad po kelių valandų net ir su tikrai patogiais aukštakulniais jums užteks. Todėl atsargines balerinas įsidėkite į rankinę. Niekas negali taip sugadinti jūsų ypatingos nakties, kaip skausmingas pėdsakas ant kulno. Be abejo, savo garderobe turite klasikinių balerinų, kurios derės prie pasirinktos suknelės. Taigi kokius batus pasirinkti išleistuvėms?

Kokius batus pasirinkti išleistuvėms?

Išleistuvių batų išvaizda

Rinktis išleistuvių batus – ne tik patogumas (nors tai, žinoma, be galo svarbu), bet ir išvaizda. Šiuo metu batai nebederinami prie rankinės spalvos (arba atvirkščiai). Prie suknelės geriau rinkitės avalynę ir aksesuarus, nes būtent ji pirmiausia patraukia akį. Jei apranga lygi, pavyzdžiui, juoda, rinkitės įdomius, kontrastingus aksesuarus, įskaitant batus. Svarbiausia, kad jų stilius atitiktų suknelę. Pavyzdžiui, roko stiliaus apranga puikiai atrodys su originaliais, sunkesniais batais, o erdvi, romantiška suknelė, pavyzdžiui, prie šviesių basučių.

Šiek tiek apie išleistuvių batų tendencijas:

  • klasikiniai aukštakulniai – geriausiai tinka standartinių modelių suknelėms su petnešėlėmis, šiek tiek platėjančiomis. Rinkitės patogius ir gana formalius batus, kuriuos vėliau naudosite, pavyzdžiui, per abitūros egzaminus. Prie tokio tipo batų galite rinktis, pavyzdžiui, išraiškingesnius papuošalus arba pasirinkti akį traukiančią šukuoseną ir makiažą, kad viskas gerai derėtų;
  • stiprios spalvos – jos taip pat labiau skirtos paprastoms suknelėms, pavyzdžiui, vamzdelėms. Pasirinkę originalią akių šešėlių ar lūpų dažų spalvą, galite pakartoti rankinės spalvų temą, pavyzdžiui, makiaže;
  • minimalizmas – ar esate gana rami mergina ir renkatės romantišką aprangą, pavyzdžiui, rožinės ar pilkos spalvos? Tuomet išleistuvių batai kūno spalvos jums puikiai tiks. Kaip ir juodus aukštakulnius, tokius batus taip pat galėsite naudoti, pavyzdžiui, vasaros vakarėlyje. Kadangi batai įsilies į kūną, rinkitės kitokį, stipresnės spalvos akcentą, kad neatrodytumėte per daug blyškiai, pavyzdžiui, auksinius papuošalus.
isleistuviu batai

Išleistuvių šventei gali tikti ir sportbačiai. Tarpusavyje puikiai dera sportinis ir klasikinis stilius, tad , jei prie kelnių ir švarko kostiumo ar net suknelės priderinsite sportinius batelius – puikiai atrodysite. Žinoma, svarbu atsižvelgti, kokie jie – ar masyvūs, stilingi, ar tokie jau tikrai tik sportui tinkami.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *