Nemokamas pristatymas nuo 60€

Kaip saugiai nusipirkti batus internetu?

Apsipirkimas internetu vis dar populiarėja. Nieko keisto tame – apsipirkimas internetu patogus ir nereikalaujantis papildomo laiko. Dar daugiau – užsakymą galite pateikti nepriklausomai nuo fizinės parduotuvės darbo laiko. Deja, ne visus gaminius galima pasirinkti taip pat lengvai. Jei vis dar nenorite pirkti batų internetu, perskaitykite mūsų vadovą. Dėl toliau pateiktų patarimų nesijaudinsite dėl nesėkmingų pirkinių. Kaip nusipirkti batus internetu?

Kodėl verta pirkti batus internetu?

Nusprendę apsipirkti internetu, ne tik išvengsite varginančių paieškų, nedidelėse parduotuvėse ir prekybos centruose, sutaupysite laiko, o dažnai ir pinigų. Pasirodo, internetu sumedžioti nuolaidų yra daug lengviau. Daugiausia dėl to, kad galite labai lengvai palyginti atskirų pardavėjų siūlomas kainas. Taip pat daug lengviau patikrinti internetu.

Kaip nusipirkti batus internetu? Pradėkite nuo pėdos matavimo

Ar radote tobulą porą internetinėje parduotuvėje, tačiau abejojate dėl dydžio, kurį turėtumėte pasirinkti? Tai dažna problema, kuri dažnai atbaido žmones nuo šios apsipirkimo formos. Tuo tarpu tai gali būti lengvai išspręsta. Kaip? Išmatavus pėdą ir palyginus gautą rezultatą su dydžių lentele, kurią rasite tiesiai gaminio puslapyje. Kaip gauti patikimą matavimą?

  1. Paruoškite tuščią popieriaus lapą ir rašiklį, tada nuimkite kojinę ir atsistokite tiesiai ant paruošto lapo basomis kojomis.
  2. Tušinuku pažymėkite vietas, kur baigiasi didžiausias pirštas ir kulnas, tada – išmatuokite šį atstumą.
  3. Tokiu būdu gauta reikšmė (centimetrais) yra jūsų pėdos ilgis. Užsirašykite arba prisiminkite, o tada – palyginkite su konkrečiam avalynės modeliui priskirta dydžių lentele.
kaip apsipirkti internetu
Szymel šlepečių išmatavimai

Kaip nusipirkti batus internetu? Atkreipkite dėmesį į detales

Deja, teisingas vidpadžio ilgio pasirinkimas negarantuoja, kad konkreti pora tiks jūsų pėdai. Todėl reikėtų atkreipti dėmesį į detales ir atsižvelgti į papildomus parametrus. Ką?

  1. Naudotos medžiagos tipas ir avalynės atitikimas konkrečiam sezonui. Perskaityti medžiagos sudėtį ir išsamų konkretaus gaminio aprašymą. Taip gausite papildomos informacijos apie pasirinktą porą ir patikrinsite, ar ji tiks konkrečiam metų sezonui.
  2. Kulnas ir (arba) užsegimo tipas taip pat turi įtakos. Jei nuspręsite avėti batus su aulu ar aukštakulne, rinkitės iš 5–8 centimetrų aukščio modelių (jie laikomi patogiausiais). Įdomus pasiūlymas ir suvarstomi batai bei tuo pačiu – su užtrauktuku.

Kaip nusipirkti batus internetu? Ieškokite pigių pasiūlymų

Pirkti batus internetu beveik visada apsimoka. Kainos mažesnės nei fizinėse parduotuvėse, o parduodamos prekės tikrai patrauklesnės. Nusprendus apsipirkti internetinėse parduotuvėse, verta papildomai užsiprenumeruoti naujienlaiškį. Pavyzdžiui, avalynetau.lt elektroninėje parduotuvėje gausite ne tik prieigą prie informacijos apie aktualias akcijas, bet ir – papildomą nuolaidą, kuria galėsite pasinaudoti įvykdžius tam tikrus reikalavimus. Kaip nusipirkti batus internetu?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *