Nemokamas pristatymas nuo 60€

5 vilnonių kojinių privalumai

Vilna – Tai puiki natūraliai išgaunama medžiaga, kuri turi labai daug gerųjų savybių. Kojinės iš natūralios vilnos, tai puikus pirkinys aktyvų laisvalaikį mėgstantiems žmonėms. Pateiksime keletas argumentų, kodėl vilnonės kojinės gali būti puikus pirkinys ar dovana. 5 Vilnonių kojinių privalumai.

Vilna tai puikus izoliatorius

Visų formų drabužiai, maži ir dideli, suteikia tam tikrą izoliaciją. Tačiau kai kurie tai daro geriau nei kiti, siūlydami daug geresnį šilumos ir svorio santykį nei jų bendraamžiai. Vilna, paprasčiausiai tariant, yra viena iš geriausių. Vilna pranašesnė už konkurentus yra tai, kad jos smulkūs natūralūs pluoštai susiglamžo ir sukuria labiau izoliuojančias oro kišenes nei šiurkštesnė vilna ir kiti audiniai. Šios oro kišenės padeda išlaikyti kūno šilumą arčiau odos. Be to, kai kitos medžiagos sušlampa, jos praranda savo izoliacinę savybę. Tačiau su vilna taip nėra.

vilnonės kojinės
5 vilnonių kojinių privalumai 7

Natūralumas ir patvarumas

Vilnonių kojinių dėvėjimas taip pat yra etiškas ir aplinką tausojantis pasirinkimas. Istoriškai vilnonės kojinės atkeliavo iš merino avių Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje. Tačiau šiais laikais merino yra auginami ūkiuose visame pasaulyje. Merinosų augintojai vieną ar du kartus per metus nukerpa avis, nepakenkdami gyvuliams, o dažniausiai galutinis produktas gaminamas nenaudojant cheminių medžiagų ar procesų, reikalaujančių didelių CO2 emisijų.

Vilnonės kojinės minkštos ir patogios

Anksčiau vilnos gaminiai dažnai buvo siejami su beprotiškai dirginančiu niežuliu, o tai labai prisidėjo prie lygių, minkštų ir pigių sintetinių medžiagų atsiradimo antrojoje XX amžiaus pusėje.

Laimei, laikai pasikeitė. Šiuolaikinė vilna, ypač merino, yra daug rafinuotesnė. Vienos merino vilnos pluošto sruogos yra tik 1/3 žmogaus plauko skersmens, todėl jie yra nepaprastai minkšti liesti ir neniežti.

vilnonių kojinių privalumai
5 vilnonių kojinių privalumai 8

Išlaiko pastovę optimalią kūno temperatūrą

Merino vilna geriau nei bet kuris kitas audinys prisitaiko prie jūsų kūno temperatūros. Jis izoliuoja vėsiomis sąlygomis, o šiltomis sąlygomis pakankamai gerai kvėpuoja ir praleidžia, kad jūsų kojos būtų vėsios ir neprakaituotos.

Kodėl?

Trumpai tariant: evoliucija. Avys, iš kurių surenkama daugiausia merino vilnos, yra auginamos vietose, kur temperatūra gali svyruoti nuo -15 ° C iki 35 ° C. Bėgant amžiams šių avių sruogos pasirengdavo išgyventi, prisitaikydamos prie aplinkos nepalankių sąlygų ir kintančių oro sąlygų.

Vilnonės kojinės atparios kvapams

Merino vilna sudaryta iš aminorūgščių ir įvairių natūralių junginių, padengta plona vaško danga, kuri stabdo bakterijas ir pelėsį. Dėl to jos gebėjimas atsispirti kvapams, kuriuos sukelia nešvarumai ir bakterijos, yra beveik neprilygstamas.

Merino nenaikina bakterijų, o tiesiog sugeria mikrobus. Tai apriboja kvapus ir leidžia kojinėms, kurias dėvite, išlikti šviežioms net ir po kelių naudojimo ar kelias dienas iš eilės. Tai tik vienas iš 5 vilnonių kojinių privalumai

Vilnonės kojinės sugeria drėgmę

„Sugeriantis“ reiškia bet kokio audinio gebėjimą atitraukti prakaitą nuo kūno ir leisti jam išgaruoti ant paviršiaus. Tai neleis audiniui prisisotinti ir likti šaltomis, drėgnomis kojomis.

Šiuo atžvilgiu vilna yra nugalėtoja.

Skirtingai nuo sintetinių pluoštų, kurių kūno šiluma sugeria prakaitą, kai jis jau yra skysto pavidalo, merino pluoštai yra porėti. Tai reiškia, kad jie pašalina prakaitą nuo jūsų odos kaip garus, t. y. dar nespėjus prisotinti audinį.

Išvada:

Tikimės, kad šis straipsnis jus įtikino, kad jūsų pėdų gerovei geriausia naudoti vilną.

Merino vilnos kojinės, etiškesnis, tvaresnis pasirinkimas, kuris jums tarnaus geriau ir daug ilgiau nei jūsų įprastos sintetinės ar medvilnės alternatyvos. Štai 5 vilnonių kojinių privalumai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *