Nemokamas pristatymas nuo 60€

Kokius batus rinktis prie įvairių tipų moteriškų džinsų?

Nuo pat sukūrimo džinsai sukėlė sensaciją visame pasaulyje. Šiuo metu jie yra įvairių spalvų, stilių ir ilgių. Dėl šios priežasties kiekvienas iš mūsų galime pasirinkti tokio tipo kelnes, kuriose jausimės geriausiai – aptemptas ir prigludusias prie kūno, tiesiu galu kelnes, kelnes aukštu liemeniu (mom jeans) ar populiarius į apačią platėjančius „varpelius“. Laisvo ir jaunatviško stiliaus gerbėjos nešioja, dėvėtus, marmurinius ar suplyšusius džinsus. Kokią avalynę rinktis, kad skirtingi džinsų modeliai atrodytų gerai ir jaustųsi madingai? Pateikiame savo pasiūlymus.

Kokius batus rinktis prie moteriškų džinsų?

Žinoma, populiarūs sportbačiai (kedai moterims) daugeliui iš mūsų pirmiausia ateina į galvą. Tiesą sakant, džinsai suteikia mums daug daugiau galimybių. Su visa savo įvairove tai labai universalios kelnės, kurias galima derinti prie daugelio rūšių avalynės. Renkantis batus prie moteriškų džinsų, daug kas priklauso, žinoma, nuo progos ir kelnių stiliaus. Įvairius batus avėsime sportiniam stiliui, kitus, kai vyksime į ne tokį oficialų susitikimą su klientu ar tiesiog biuro darbui. Kai kurie batai netiks prie plačių kelnių. Taip pat yra tokių, kurie blogai tiks su „skinny džinsais”.

Moteriški batai prie džinsų
Kokius batus rinktis prie įvairių tipų moteriškų džinsų? 13

Kokią avalynę pasirinkti prie siaurų džinsų?

Aptempti, prie kūno prigludę džinsai suteikia daug derinių. Tiesą sakant, prie šių kelnių kirpimo galima derinti kiekvieną batą, tačiau (kaip dažniausiai nutinka) velnias slypi detalėse. Didžiulį vaidmenį atlieka aksesuarai ir tai, ką dėvime „viršuje“. Su siaurais džinsais puikiai atrodysime ne tik sportuodami su sportbačiais. Derindami juos prie aukštakulnių ir aukštakulnių basučių, galite sukurti seksualų ir itin moterišką stilių.

kokius batus rinktis prie moteriškų plačių džinsų
Kokius batus rinktis prie įvairių tipų moteriškų džinsų? 14
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *