Nemokamas pristatymas nuo 60€

Kaip išsirinkti moteriškas šlepetes?

Moteriškos šlepetės, šlepetės – tai namų avalynė, kurioje praleidžiame nemažą savo laiko dalį. Tai batai, kuriuos avime iškart grįžę iš darbo, pavargusiomis kojomis, pvz., avėdami aukštakulnius. Dėl šios priežasties labai svarbu, kad šlepetės būtų patogios ir užtikrintų vaikščiojimo komfortą. Juose mūsų pėdos turėtų pailsėti ir atsinaujinti, kad kitą dieną jos būtų geros formos. Išsirinkti tinkamas šlepetes svarbu ne tik dėl mūsų patogumo, bet ir dėl sveikatos. Podologai, t. y. pėdų specialistai, pacientams rekomenduoja rinktis kokybišką naminę avalynę. Tinkamai parinktos šlepetės suteikia naudos ne tik pėdoms, bet ir keliams, klubams bei nugarai, suteikdamos amortizaciją visam kūnui. Papasakosime kaip iššsirinkti moteriškas šlepetes.

Atkreipkite dėmesį į šlepečių dydį

Kokios turėtų būti tinkamo dydžio šlepetės? Ar turėtume laikytis standartinio pėdos dydžio? Daugeliui namų avalynės ieškančių žmonių iškyla šie klausimai. Pirkdami šlepetes turėtume vadovautis savo pėdos dydžiu. Tačiau verta pataisyti, kad dydis gali skirtis priklausomai nuo gamintojo. Dėl šios priežasties prieš perkant būtina pasimatuoti šlepetes. Turime patikrinti, ar mūsų pėdoms užtenka vietos, ar šlepetės dizainas užtikrina kojų pirštų, padikaulio ir kulnų komfortą. Gali pasirodyti, kad kalbant apie šlepetes, teks pirkti didesnį dydį nei įprastai nešiojame.

Moteriškų šlepečių medžiaga:

Šlepetės gaminamos iš įvairių medžiagų. Žinoma, geriausia pirkti tokias, kurios yra draugiškos mūsų kojoms ir užtikrina pakankamą komfortą bei patogumą naudoti. Vertėtų rinktis šlepetes iš natūralių medžiagų, dėl dirbtinės medžiagos koja prakaituos. Dėl šios priežasties geriausios šlepečių medžiagos yra

  • Odinės šlepetės. Natūralios odos šlepetės yra labai patvarios, užtikrina pakankamą oro cirkuliaciją ir leidžia pėdai kvėpuoti.
  • Medžiaginės šlepetės. Tai populiari medžiaga, iš kurios kartais gaminami rankšluosčiai. Jie užtikrina puikią oro cirkuliaciją ir yra gana lengvai valomi. Juos galima greitai nuplauti ir išdžiovinti.
  • Medvilnė ir zomša. Tai populiariausios medžiagos šlepečių gamybai. Abu suteikia patogumo ir komforto, taip pat pakankamai apsaugo pėdą. Tačiau reikėtų vengti su jomis eiti į lauką ir sušlapti, nes tai gali neigiamai paveikti šlepečių ir mūsų pėdų būklę.

Šlepečių kokybė

Kalbant apie šlepetes, ypatingas dėmesys turi būti skiriamas batų apdailos ir siuvimo kokybei. Tai namų avalynė, su kuria vaikštome gana dažnai, todėl svarbu, kad ji turėtų tam tikrą patvarumą. Dėl šios priežasties šlepetes verta pirkti iš patikimų pardavėjų, kurie užtikrina tinkamą darbo standartą.

Jūsų namų grindų kietumas

Perkant šlepetes didelę reikšmę turi ir grindys bei medžiagos, iš kurių jos pagamintos. Jei jūsų namuose yra kietos grindys (pvz., plytelės), tuomet geriausia pirkti šlepetes storu padu. Jei grindys slidžios, prireiks šlepečių guminiais padais.

kaip išsirinkti moteriškas šlepetes
Kaip išsirinkti moteriškas šlepetes? 11

Jūsų namuose praleidžiamas laikas

Šlepetės turi būti pritaikytos jūsų kasdienei veiklai. Kokias šlepetes rinksitės tada, kai didžiąją laiko dalį praleidžiate sėdėdami, pvz., prie stalo, darbe ir kitas, kai laiką leidžiate labai aktyviai, pvz., gamindami maistą, prausdami, prižiūrėdami vazoninius augalus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *