Nemokamas pristatymas nuo 60€

Kokius batus rinktis prie platėjančių kelnių?

Platėjančios kelnės užėmė ypatingą vietą mados pasaulyje, o stilistai įrodė, kad tobulo stiliaus paslaptis slypi ne kūno matmenyse, o tinkamai prigludusioje avalynėje. Todėl batams su plačiomis kelnėmis reikėtų skirti šiek tiek daugiau dėmesio. Padėsime sužinoti kokius batus rinktis prie platėjančių kelnių.

Kokio stiliaus batai dera prie plačių kelnių?

Ar iki šiol buvote nuomonės, kad plačios kelnės trumpina, užgožia figūrą ir dažniausiai atrodo prastai? Tikriausiai dar neradote tobulo atitikmens. Batus prie moteriškų plačių kelnių reikėtų rinktis atsižvelgiant į jų kirpimą.

Aukštakulniai bateliai

Prie platėjančių kelnių šiltuoju metu sezonu gali puikiai tikti aukštakulniai bateliai, jie padės jums atrodyti dar aukštesniai ir sulieknins jūsų figūrą.

Kokius batus rinktis prie platėjančių kelnių
Kokius batus rinktis prie platėjančių kelnių? 4


Platėjančios kelnės su aukštakulniais bateliais
Kokius batus rinktis prie platėjančių kelnių? 5
Platėjančios kelnės su moteriškomis basutėmis
Kokius batus rinktis prie platėjančių kelnių? 6

Kokie batai netiks su plačiomis kelnėmis?

Ar žinote, kokie batai dera prie plačių kelnių, bet vis tiek baiminatės, kad pasieksite modelį, kuris sugadins jūsų kuriamą stilių? Nereikia jaudintis – plačios kelnės puikiai atrodo beveik bet kokiame derinyje. Jei, jūsų nuomone, tobulos išvaizdos pasiekti neįmanoma dėl mažo ūgio, pasiekite aukštus batus su plačiomis kelnėmis arba pageidaujamo stiliaus batus aukštakulniais, pvz. balti sportbačiai ant platformos.
Stilizacijose su plačiomis kelnėmis visų pirma verta vengti batų plonu ir visiškai lygiu padu (pvz., balerinos), masyvių sniego batų trumpu ir plačiu kotu bei segtukais apvaliu nosyte. Tokie modeliai pažeidžia proporcijas, todėl visas stilius atrodo nepalankus (nes pažeidžiamos proporcijos).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *