Nemokamas pristatymas nuo 60€

Kaip valyti Szymel vilnos veltinio šlepetes?

Szymel prekinio ženklo šlepetės pagamintos iš 80% vilnos. Kai kurie modeliai yra pagaminti iš virtos vilnos medžiagos. Šlepečių valymas priklauso nuo jūsų stiliaus; jei tai 4001, 4203, 4900, 4102, 4405 serijos šlepetes galima skalbti rankomis arba skalbimo mašinoje vilnos ciklu 30 ⁰ temperatūroje.
Naudokite švelnų skalbiklį, skirtą vilnai, ir nenaudokite audinių minkštiklio. Leiskite šlepetėms vėliau natūraliai išdžiūti, nedžiovinkite jų džiovyklėje ir nedėkite ant karšto radiatoriaus.
Virtos vilnos šlepetes galite taip pat skalbti rankomis arba skalbimo mašinoje vilnos ciklu 30 ⁰ temperatūroje.

Kokios yra Szymel vilnos veltinio šlepečių serijos?

Szymel vilnos veltinio šlepetės iš viso turi 5 skirtingas serijas, tai 4102/4203/4001/4900/4405, jos turi išimamą vidpadį, šios šlepetės yra pagamintos iš 100% natūralios vilnos veltinio medžiagos.

Kaip valyti Szymel vilnos veltinio šlepetes

Szymel kambarinės šlepetės moterims

4102/4203/4900/4001 serijos šlepetes prieš skalbiant reikia išimti išimamus vidpadžius. Šiuos išimamus vidpadžius galima pakeisti, jei jie yra pažeisti arba susidėvėję.
Atkreipkite dėmesį, kad jog dažnas šlepečių skalbimas nėra patartinas. Vilnos veltinio medžiaga gali ilgesniu laikotarpiu prarasti originalią spalvą, taip pat greičiau susidėvėti.

Szymel vilnonių šlepečių skutimas

Nesvarbu ar turite vilnos veltinio šlepetes, ar vilnonį megztinį, ar dėvite vilnones kojines, visuose vilnos gaminiuose po kiek laiko atsiranda vilnos pūkelių kamuoliukai. Juos pašalinti yra specialus įrankis, tačiau jeigu jo neturite, tai nėra bėda, vilnos pūkelius galite pašalinti su skutimosi peiliuku. Švelniai nespaudžiant apskuskite šlepetes, tokiu būdu lengvai pašalinsite visus nepageidaujamus atsišerpetojusius vilnos plaukelius.

kaip valyti szymel vilnos veltinio šlepetes
 1. Ar vilnonės šlepetės nesusitrauks po išskalbimo?

  Jūsų šlepetės tikrai nesusitrauks po išskalbimo, svarbiausia skalbti ne didesnėje nei 40 ⁰ temperatūroje.

 2. Kaip džiovinti vilnones šlepetes jas išskalbus?

  Šlepetes geriausia būtų išdžiovinti natūralioje aplinkoje (saulės spinduliuose), jokiu būdu nedžiovinkite šlepečių džiovinimo mašinoje.

 3. Ar šlepetės išlaikys savo originalią formą po skalbimo?

  kaip valyti szymel vilnos veltinio šlepetes

  Taip, šlepetės išlaikys ir tikrai nesusitrauks, jeigu viską atliksite pagal gamintojo rekomendacijas. Atkreipkite dėmesį Szymel šlepetes dar galite patempti per šlepečių kelti.

Naujausios szymel prekės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *