Nemokamas pristatymas nuo 60€

Biuro aprangos kodas – kokius moteriškus batelius rinktis?

Formalios taisyklės, lemiančios išvaizdą darbe, vadinamos aprangos kodu, jos lemia darbuotojų stilių. Biuruose, bankuose, draudimo bendrovėse ar uniformuotose tarnybose tinkama išvaizda – įteisinti profesionalumą ir įkūnyti statybinius materialinius santykius su klientais. Rekomendacijos taikomos makiažui, šukuosenoms ir aprangai. Priimtina spalvų paletė apima silpnas spalvas – nuo ​​tamsiai mėlynos, juodos iki pilkos, smėlio ir baltos. Tai lemia ir sijonų ilgį – priimtini ir iki kelių. Etiketėje reikalaujama, kad pečiai būtų uždengti, pvz., švarku. O kokiais principais vadovautis renkantis batus? Ką apie tai sako aprangos kodas? Kaip išsirinkti biuro moteriški bateliai?

biuro bateliai moterims
Biuro aprangos kodas - kokius moteriškus batelius rinktis? 10
biuro aprangos kodas moterims
Biuro aprangos kodas - kokius moteriškus batelius rinktis? 11

Kokius biuro batus turėtumėte pasirinkti?

Išvaizda darbe – tai savotiška neverbalinė žinutė, todėl apsivilkę klasikinę, tamsiai mėlyną suknelę ir prie jos prisisegę prislopintus papuošalus, siunčiate informaciją apie savo profesinį požiūrį ir pagarbą kitam žmogui. Kalbant apie idealią moterišką avalynę darbui, reikėtų rinktis modelius su uždengtu kulnu ir uždengtais pirštais. Ši taisyklė galioja ir karštomis dienomis. Taigi puikiai tiks pusbačiai ar moteriški aukštakulniai. Kulnas neturi viršyti 8 cm aukščio, kad pabrėžtų dalykinį aprangos pobūdį. Subalansuotos drabužių proporcijos yra pagrindas, o klasikiniai sprendimai niekada nėra nuobodūs. Juodi zomšiniai pusbačiai puikiai tiks ir prie baltų marškinių. Ir jūs įvertinsite šį rinkinį už įtaigumą ir universalumą.

moteriški bateliai ofise
Biuro aprangos kodas - kokius moteriškus batelius rinktis? 12

Klasika ant plokščio pado, kuri puikiai tiks darbui

Aprangos kodo taisyklės, susijusios su batų pasirinkimu, taip pat sako vengti per daug dekoracijų, detalių ir pjūvių, pavyzdžiui, permatomų elementų. Batai puikiai tiks darbui banke ar biure, bus klasikinės, paprastos formos. Vertinsite oficialų, dalykišką stilių, puikiai derantį prie švarko ir raukšlių kelnių, tačiau puikiai tiks ir prie klasikinio kombinezono, kurį verta patempti su švarku. Tradicinės linijos balerinos arba pilkų, juodų ir nuogų atspalvių batai įvertins jų patogumą ir rafinuotą išvaizdą. Derinkite juos su skaliko danties paltu ir sukurkite juodai baltą aprangą. Subtilus ir nesenstantis apranga puikiai derės prie formalaus stiliaus kanonų, galioja, pavyzdžiui, dirbant administracines pareigas. Nepriklausomai nuo to, ar rinksitės balerinas, moteriškus aukštakulnius ar žemus batus, džiuginsite profesionalia ir puikiai derinama išvaizda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *