Nemokamas pristatymas nuo 60€

Kaip valyti moteriškus batelius (espadriles)? 3 patarimai

Ispanijos kilmės avalynė espadrilės šį sezoną užkariavo visų širdis. Nešiosime juos visais variantais – ant plokščio pado, platforminių ir pleištinių kulnų, susegtus ir surištus, prislopintų atspalvių ir išraiškingų spalvų. Ką daryti, kai mūsų espadrilės susitepa?
Kaip užtikrinti, kad jie visą sezoną atrodytų taip pat, kaip pirkimo dieną? Kaip valyti moteriškus batelius?

1. Moteriškų batelių paruošimas dėvėjimui

Džiutas yra augalinis pluoštas ir labai subtilus. Jei norite, kad espadrilės būtų nepriekaištingos, saugokite jas nuo drėgmės. Dėl šios priežasties mažai tikėtina, kad laikysite juos klasikinėje kartoninėje dėžutėje. Apsaugai nuo drėgmės galite naudoti permatomus maišelius.

2. Niekada neskalbkite espadrilių skalbimo mašinoje

Moteriškos espadrilės – tai batai iš neįprastos medžiagos – jų padas austas iš džiuto. Džiutas yra problemiška medžiaga valant dėl ​​vienos priežasties – jis labai nemėgsta vandens. Daugumą vasarinių batų (pvz., sportbačius, pusbačius) galima lengvai skalbti skalbimo mašinoje, tačiau espadrilių – ne. Espadrilių padas, pagamintas iš gležno džiuto ar lino pluošto, gali išsiplėsti, susisukti ir prarasti savo savybes, veikiamas vandens ir sukantis skalbimo mašinos viduje. Kadangi jų negalima skalbti skalbimo mašinoje, kaip išlaikyti espadrilių švarą?

3. Espadriles visada valome rankomis

Geriausią efektą pasieksite valydami espadriles rankomis. Šio tipo avalynės priežiūrai paruoškite šį rinkinį:

  • švelnus ploviklis audiniams (pvz., bekvapis skalbimo skystis) arba pilkas muilas
  • 3 dubenys (vienas šiltam švariam vandeniui, vienas šiltam vandeniui su plovikliu ir vienas plovikliui ir soda)
  • kepimo soda (odiniams padams valyti)
  • senas dantų šepetėlis
  • medvilniniai audiniai arba mikropluošto šluostės

4. Norint pradėti valyti moteriškus batelius (espadriles) visada pradėkite nuo pado

Jei ant espadrilių yra purvo, palaukite, kol jis išdžius. Priešingu atveju nešvarumai pateks giliau į pluoštus ir bus sunkiau atkurti pirminę bato išvaizdą.
Supilkite šaukštą ploviklio į dubenį su maždaug 0,5 litro vandens ir išmaišykite. Paimkite sausą medvilninį audinį ir nuvalykite nuo pado purvą ar nešvarumus. Panardinkite šepetį į paruoštą ploviklį, tada švelniai nušveiskite džiuto padus. Pabandykite pašalinti visą purvą iš įtrūkimų. Tada paimkite medvilninį audinį, šiek tiek sudrėkintą drungnu vandeniu, ir nuvalykite nuo paviršiaus muilo likučius.

kaip valyti moteriškas espadriles
Kaip valyti moteriškus batelius (espadriles)? 3 patarimai 6

Odinio pado valymas moteriškų batelių

Kai kurie espadrilių modeliai turi odinį padą. Norėdami jį atnaujinti, jums reikės vandens su keliais lašais ploviklio ir soda. Sumaišykite juos tokiomis proporcijomis, kad gautumėte pastą. Tada pasta įtrinkite visą bato vidų ir leiskite išdžiūti 15 minučių. Galiausiai nuvalykite sausą pastą švaria šluoste. Vidinio odinio pado valymas taip pat padės pašalinti visus nemalonius kvapus, kurie gali atsirasti nešiojant espadriles.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *