Nemokamas pristatymas nuo 60€

Kuo skiriasi odinė ir plastikinė medicininė avalynė

Kuo skiriasi odinė ir plastikinė ortopedinė avalynė?

Medicinos darbuotojams yra be galo svarbus laisvas judėjimas ir komforto jausmas, todėl tinkama, ortopedinė, medicininė, darbo avalynė yra be galo svarbi. Dažnai gydytojus gali kankinti nugaros ir kojų ar pėdų skausmai, dėl intencyvaus judėjimo. Šias laikais, medicininė, darbo avalynė yra gaminama arba iš odos, arba iš plastiko. Pabandykite apžvelgti abiejų pusių teigiamus ir neigiamus aspektus.

Medicininės šlepetės "Cosmos Beige"
Processed with VSCO with preset

Odinė, medicininė darbo avalynė

Natūralios odos, ortopedinė, kaip ir kasdieniniai odiniai batai, atrodo tikrai puikiai. Tačiau , kai kalba eina apie intencyvų darbą ant kojų, vaikštant, skubant ir bėgant, kaip su efektyvumu palaikant komforto jausmą? Dažnai iškylanti problema su odinę, medicinine darbo avalyne yra ta, jog ji ypač trina kulnus. Norint to išvengti, puikus pasirinkimas yra ortopedinės, darbo šlepetės, basutės. Jos turi atvirus kulnus, to pasekoje nevaržo pėdos ir netrina kulno, bet ne visiems darbo šlepetės yra patogus varijantas. Tačiau natūralios odos, medicininė avalynė yra pralaidesnė orui ir lengvesnė. Dėvint natūralios odos medicinines šlepetes, galite net pamiršti, kad išvis dėvite kažkokią avalynę! Greičiausiai, tai viena iš pagrindinių priežaščių, kodėl gydytojai renkasi odinę, darbo avalynę.

Odinės ortopedinės šlepetės "FudaliBlack"
https://avalynetau.lt/produkto-kategorija/moteriska-avalyne/ortopedines-slepetes/

Plastikinė, ortopedinė avalynė

Plastikinės darbo avalynės pagrindinis pliusas yra tas, jog ji tarnauja tiek pat, jei ne ilgiau nei odinę darbo avalynė, kuri turi blogą savybę greitai susidevėti. Taip pat, plastikinėmis, medicininėmis darbo šlepetėmis reikia mažiau rūpintis. Užtenka nuvalyti drėgnu skudurėliu ir šlepetės ar basutės, vėl atrodys lyg naujos. Lygiai taip pat, svarbu paminėti, jog tokia medicininė avalynė kainuoja žymiai mažiau. Kita vertus, plastikinė medicininė avalynė, daug sunkiau orisitaiko prie Jūsų kojos kontūrų ir linkių. Nešiojant plastikinę medicininę avalynę, dažnas medikas skundžiasi, nutrintom kulkšnim.

Taigi, svarbu ortopedinę, medicininę avalynę rinktis pagal savo poreikius ir darbo specifikaciją. Jeigu Jūs daug judate, vaikštote ar bėgiojate, galbūt Jums labiau tiktu pasirinkti odinę medicininę avalynę. Jeigu nenorite investuoti didelį kiekį pinigų į brangias, natūralios odos, medicinines šlepetes, puikus varijantas yra dirbtinės odos šlepetės, su natūralios odos vidpadžiu. Jis lengvai prisitaikys prie Jūsų kojos ir pėdos linkiu ir neapsunkins kojų ilgo nešiojimo metu savo svoriu. Kita vertus, dirbant ypač purvinomis ar sunkiomis salygomis ir nenorint investuoti didelių pinigų, plastikinės, medicininės darbo šlepetės yra puikus pasirinkimas.

medicininė avalynė
Kuo skiriasi odinė ir plastikinė medicininė avalynė 4
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *