Nemokamas pristatymas nuo 60€

Patarimai, kaip pasirinkti Jūsų figūrai tinkančius batus

Patarimai moterims: kaip pasirinkti Jūsų figūrai tinkančius batus?

Tinkamų batų paieška reikalauja daugybės laiko. Kartais tenka vaikščioti iš vienos parduotuvės į kitą ar valandų valandas praleisti internetinėje parduotuvėje, kad surastume tinkamą batų porą. Kad išvengtumėte brangių klaidų, stilistai pataria visų pirma įvertinti savo kūno sudėjimą, figūros tipą ir ūgį, o tuomet ieškoti madingų, idealiai Jums tinkančių batelių, kurie iš pilkos gulbės pavers Jus karaliene! Dalinamės keliais laiko patikrintais patarimais, kurie padės išsirinkti moteriškus batus, idealiai tinkančius Jūsų figūrai. 

AVALYNĖ PAGAL ŪGĮ IR KŪNO SUDĖJIMĄ

Jei esate žema ir smulkaus kūno sudėjimo.

Smulkaus sudėjimo moterims rekomenduojami batai iki kelių, iki pusės blauzdos arba vos aukščiau kulkšniukų. Venkite batų virš kelių, kurie vizualiai sumažins Jūsų ūgį. Rekomenduojama rinktis batelius su apvalia nosimi ir, žinoma, didžiausią dėmesį skirti aukštakulniams (batams ant platformos, smailaus ar stambesnio kulniuko), kurie optiškai prailgins Jūsų kojas ir suteiks Jums daugiau grakštumo. Tiesa, nereikėtų persistengti, pvz., jei renkatės trumpą sijoną, nesirinkite itin aukštų batelių, kadangi atrodysite neproporcingai. Jei aukštakulniai nėra pirmasis Jūsų pasirinkimas ir mėgstate batus plokščiu padu, rinkitės avalynę, kuri būtų tokios pačios spalvos kaip ir Jūsų oda, taip kojos atrodys ilgesnės, o Jūs – aukštesnė. Venkite batų, kurie turi dirželius ties kulkšnimis, kadangi jie sukuria trumpesnių kojų efektą.

Jei esate žema, vidutinio ar stambesnio kūno sudėjimo.

Žemesnio ūgio ir stambesnio kūno sudėjimo moterims rekomenduojama atsisakyti batų iki pusės blauzdos, kadangi tokia avalynė kojas vizualiai pastorina. Siūloma vengti ir žemapadžių, dėl kurių kojos atrodo trumpesnės ir stambesnės. Stilistai rekomenduoja rinktis batus iki kelių arba kulkšniukų. Puikus sprendimas – aukštakulniai batai. Tiesa, reikėtų vengti itin aukštų ir smailių batų, o pirmenybę skirti platformoms, paaukštintiems lygiapadžiams, taip pat – vidutiniams aukštakulniams be dirželių. Savo įvaizdžiui išskirtinumo suteiksite pasirinkusios ryškių spalvų batelius.

moteriski kedai internetu labai pigus
Patarimai, kaip pasirinkti Jūsų figūrai tinkančius batus 2

Jei esate aukšta ir smulkaus kūno sudėjimo.

 Aukštoms ir lieknoms moterims tinka praktiškai visų stilių ir visų ilgių batai. Dailiai atrodysite tiek su lygiapadžiais, tiek su aukštakulniais bateliais. Galite drąsiai rinktis ir įvairių stilių aulinukus, platforminius batus, balerinos tipo avalynę, ilgaaulius iki ar virš kelių, batus su juostelėmis ir kitų modelių batus. Stilistai siūlo vengti smailianosės avalynės, kuri vizualiai prailgina pėdą, taip pat – batų su stambia platforma ar stambiu kulnu, dėl kurių galite atrodyti neproporcingai.

Jei esate aukšta, vidutinio ar stambesnio kūno sudėjimo.

Aukštoms ir stambesnio kūno sudėjimo moterims puikiai tiks visų ilgių batai, tačiau siūloma vengti batų virš kelių, kurie ne tik vizualiai sumažins ūgį, bet ir suteiks kojoms daugiau stambumo. Jums puikiai tiks aulinukai ir ilgaauliai iki kelių arba kulkšniukų. Rekomenduojama rinktis batus su užtrauktuku ar avalynę, kuri nesiraukšlėtų ant kojos. Puikus pasirinkimas tiek vasarai, tiek žiemai – bateliai smailiomis nosimis, kurie suteiks daugiau grakštumo. Stilistai rekomenduoja vengti avalynės apvaliomis nosimis, balerinos tipo batelių ir smulkių, žemų kulnų. 

AVALYNĖ PAGAL FIGŪROS TIPĄ

Kriaušės tipo figūra. Šiam tipui priskiriamos moterys, kurių liemuo yra siauras, o apatinė kūno dalis (klubai) yra platesnė už viršutinę (pečių liniją). Kriaušės tipo figūrai puikiai tiks smailianosiai batai ir ilgaauliai pailgintu priekiu, kurie kojai suteiks daugiau grakštumo. Puikus pasirinkimas – ir aulinukai su stambesniu, aukštesniu padu, taip pat – standartiniai aukštakulniai plonesniu kulnu. Įvaizdį sustiprinsite pasirinkusios ryškias dekoratyvines detales, batus su kaspinėliais, kutais ar spygliais. Rekomenduojama vengti ilgaaulių batų iki blauzdų ir šlaunų, su kuriais Jūsų figūra atrodys neproporcingai.

Stačiakampio tipo figūra. Tai tiesaus silueto moterys, kurių viršutinė ir apatinė kūno dalys yra panašaus pločio, liemuo yra neryškus, krūtinė – nedidelė, o klubai – siauri. Šio tipo figūrai rekomenduojama rinktis žemapadžius batelius, puikiai tiks balerinos tipo avalynė, taip pat – aulinukai su vidutiniu kulnu ir ilgaauliai. Puikus pasirinkimas – batai su juostelėmis bei sagtimi aplink kulkšnį, taip pat – avalynė su atverčiamomis detalėmis. Venkite batų su itin stambiu kulnu ir avalynės be jokių detalių.

Obuolio tipo figūra. Šiuo atveju pagrindinis svorio centras yra liemuo. Obuolio tipo figūros moterų kojos yra gana plonos, pečių linija – plati, o klubai – siauri. Kad figūra atrodytų proporcinga, rekomenduojama rinktis aukštesnius nei 5 cm batelius, itin praktiškas ir patogus pasirinkimas – batai su stambiais kulnais ar platformomis. Šios moterys puikiai atrodys ir pasirinkusios ilgaaulius virš kelių ar iki šlaunų. Stilistai rekomenduoja vengti batų su smulkiais kulnais, kadangi figūra neatrodys grakščiai.

Smėlio laikrodžio tipo figūra. Šio tipo moterų apatinė ir viršutinė kūno dalys yra vienodos, o liemuo – ryškus. Smėlio laikrodžio figūrai tinka daugelis batų modelių, todėl svarbiausia Jūsų užduotis – išlaikyti proporcijas. Stilistai rekomenduoja rinktis vidutinio ir aukštesnio kulno batus, avalynę su apvalia nosimi, kuri atkartoja smėlio laikrodžio tipo figūros linijas. Venkite platformų ir batų smailėjančia nosimi. 

VERTA ATKREIPTI DĖMESĮ Į:

  •          BLAUZDAS IR PĖDAS

Plonesnės blauzdos. Jei Jūsų blauzdos yra plonos, venkite batelių itin aukšta pakulne, kadangi kojos atrodys neproporcingai. Puikus pasirinkimas – batai, kurių raišteliai siekia kelius (taip Jūsų blauzdos atrodys stambesnės).

Stambesnės blauzdos. Stambesnių blauzdų savininkėms rekomenduojama rinktis optiškai kojas ilginančius batus žemesne pakulne, pvz., sandalų tipo basutes su dirželiais ar atviresnius aukštakulnius vidutinio aukščio ir storio kulnu. Venkite batų su dirželiais, siekiančiais kulkšnis – taip Jūsų blauzdos atrodys dar stambesnės, nesirinkite ir trikampio formos kulno aukštakulnių ar batų su platforma.

Mažesnės pėdos. Jei Jūsų pėdos yra mažos, puikus pasirinkimas – aukštakulniai ir batai smailėjančia nosimi, kurie optiškai prailgina pėdą. Jei norite atkreipti aplinkinių dėmesį, rinkitės ryškiaspalvius batų modelius.

Didesnės pėdos. Jums labiausiai tiks batai apvalia arba kvadrato formos nosimi, kurie optiškai sumažina pėdą. Venkite ryškių spalvų avalynės, kuri trauks aplinkinių žvilgsnius ir atkreips dėmesį į Jūsų pėdas.

  •          BATŲ SPALVAS

Jei ieškote universalaus sprendimo, rinkitės juodos, pilkos ar kūno spalvos batus, kurie tiks prie bet kokios Jūsų aprangos. Nusprendusios įsigyti nestandartinių spalvų avalynę, įsitikinkite, kad ji derės prie Jūsų aprangos (jei bijote suklysti, rinkitės tos pačios spalvos drabužius ir batus).

Mėlynos spalvos batai. Derinkite juos su geltonos, baltos, kūno spalvos, rudos ir žalios spalvos drabužiais.

Auksinės spalvos batai. Auksinė dera su juoda, raudona, balta, mėlyna ir burgundiška spalva. Itin stilingas pasirinkimas – auksinės spalvos batai, derinami su raudonos spalvos aksesuarais.

Žalios spalvos batai. Tai viena sunkiausiai derinamų spalvų. Žalius batus derinkite su rudos, mėlynos, geltonos ar kūno spalvos drabužiais. Niekuomet nesuklysite pasirinkę pilkos ar juodos aprangos detalę.

Raudonos spalvos batai. Romantiški bateliai puikiai derės su rožine, oranžine, juoda, balta, kūno spalvos ar tamsiai mėlyna apranga.

Sidabrinės spalvos batai. Sidabriniai bateliai tiks prie baltos, raudonos, purpurinės, kūno spalvos, tamsiai mėlynos ar juodos aprangos ir ypatingai dailiai atrodys prie mėlynų džinsų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *