Krepšelis

Nemokamas pristatymas nuo 60€

Darželio avalyne: Kaip išsirinkti patogią avalynę vaikui?

Darželio avalynės išsirinkimas

Sveikos mamos, prasidėjus naujiems mokslo metams iškyla nemažai klausimų, ne tik, kaip teks palikti vaiką darželyje, bet ir kaip aprengti vaiką, ar kokią avalynę jam pirkti. Šiandien noriu pakalbėti smulkiau apie darželiui skirtą avalynę. Mano dukra eis jau antrus metus, tad sukaupusi šiek tiek patirties, noriu pasidalinti ją su Jumis ir kartu apžvelgti parduotuvės AvalynėTau.lt asortimentą;)

Svarbiausia avalynė – darželio vidaus.

Pirmais metais dukrytei rinkausi batukus (beje iki 24 dydžio AvalynėTau.lt parduotuvėje jų nemažas pasirinkimas) firmos, šiais metais pirkau baBice tapukus. Kodėl? jie kaip „češkės“, vaikas tarsi basom, bet neslysta padas, nešala kojos, patogiai ir greitai apsiauna. Turėjau kito gamintojo namuose, tai labai patiko ir vaikas pats gerai jautėsi, tik išaugom, radau panašius ir griebiau:) Labai gražūs, odiniai, su visokiais raštais:) Kas nenorite tapukų . Geriausia darželio avalyne.

darželio avalyne

Žiema: apie žiemą labai trumpai:) Kadangi dar ji tolokai, bet esmė – žieminiai geri, patogūs ir neperšlampantys batai MUST HAVE:) Ir kad būtų tokie tvirti, tad kokių „uggų“ tikrai nerekomenduočiau, nebent jie būtų su kokia gorotex apsauga:)

Tai tiek mano mamiškų patarimų Jums šiandien:) Sėkmingų mokslo metų ir nepamirškite užsukti į AvalynėTau.lt parduotuvė, didelis darželio avalynės pasirinkimas, ten dar ir nuolaidų yra ir nauja kolekcija, o gerų, kokybiškų batų – visa gausa:)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *