Inblu

„Inblu” – Natūralios odos, moteriškos ortopedinės basutės ir šlepetės, labai patogios ir itin aukštos kokybės. Šio ženklo gamintojai yra orientuoti į kokybišką, tačiau nebrangią moteriška avalynę.

Kas yra “Inblu”?

„Inblu“ – visada su jumis! „Inblu“ prekės ženklas yra „Condor Trade“ avalynės grupės dalis. „Šio prekinio ženklo“ istorija prasideda aštuntajame dešimtmetyje Verolanuovoje (Brešos provincija), Italijoje, kai šis prekinis ženklas pasirodo kaip kulnų ir padų gamintoja, o 1982 m. Gamykla pradeda gaminti kai kuriuos šiandien žinomus batus. Dėl specialios avalynės gamybos injekcijos technologijos, kurios metu naudojamas aukštos kokybės plastikas, vadinamas poliuretanu, batai yra lankstūs, lengvi ir patvarūs. Unikalus, madingas dizainas ir unikalus batų pritaikymas leidžia visiems jaustis itin patogiai.

Tam, kad būtų galima namie mėgautis poilsiu avint gražias ir patogias šlepetes, nebūtina išleisti krūvos pinigų. Šio prekinio ženklo kambarinė avalynė prieinama kiekvienam, nes šias kokybiškas šlepetes visada galima įsigyti už labai geras kainas. Tuo pačiu siekiame, kad visi galėtų lengvai rasti ir įsigyti inblu avalynę: šias šlepetes platina vis daugiau prekybos partnerių visoje Lietuvoje. Nuolat pildomas jų sąrašas bus greitai patalpintas šiame puslapyje.

Neabejotinas šio prekinio ženklo išskirtinumas – kambarinių šlepečių patogumas. Modeliai su natūralios odos vidpadžiais, paminkštintais padais, švelniu paviršiumi – visi kurti siekiant, kad avint šlepetes mėgautumėtes kiekviena poilsio namuose akimirka – nuo pirmo šlepečių įsispyrimo pabudus ryte iki minkštų žingsnių iš vonios kambario vakare.

Rodyti filtrus