Nemokamas pristatymas nuo 60€

„Szymel” natūralaus vilnos veltinio šlepetės

Šis prekės ženklas yra nuėjęs ilgą kelią, kad būtu tai, kuo jie tapo šiandien. Tai yra ženklas, kuris buvo paveldėtas iš kartos į kartą. Jų istorija prasideda 1952 metais, kai Strzegom mieste buvo įkurta “Odos gaminių” pramonės gamykla, kurioje pirmieji Szymel, prekinio ženklo darbuotojai ir pradėjo savo kelionę. Šie darbuotojai iš kartos į kartą mokė ir pasakojo, jaunesniai kartai apie savo aistrą gaminti ir kuri avalynę. Po kurio laiko gamykla išsivystė ir tapo pramonine avalynės gamykla. Per visa Szymel istoriją, jie kaupia beveik 20 metų patirtį, bendradarbiaujant su žinomu vokiečių prekės ženklo “Haflinger” savininku ir išmoko dirbti su itin pažangiomis namų avalynės gamybos technologijomis. Šios įmonės platinami produktai leido jiems pasiekti pasaulines, populiarias tendencijas ir labai reiklius klientus. Pasibaigus bendradarbiavimui su Vokietijos “Haflinger” ženklu, dėl epideminės situacijos pasaulyje, Szymel šlepetės pradėjo kliautis tik savo kurtais produktais. Tačiau žinios, dirbant su kitomis dideliomis kompanijomis nenuėjo veltui ir būtent dėl to Szylem gali Jums pasiųlyti aukščiausią kokybę už prieinamą kainą.

Szymel demėsys kokybei

Didelį dėmesį Szymel prekinis ženklas skiria prekių kokybei, patogumui, komfotui ir dizainui. Visi gaminiai yra rankų darbo, gaminami Lenkijoje, ten, kur ir prasidėjo šio ženklo kelionė. Visi produktai yra pagaminti iš ekologiško, natūralaus avies veltinio. Šlepečių padai pagaminti iš profiliuotos gumos ir veltinio,  tad turėsite šlepetes, kurios bus atsparios slydimui. Išorinė prekių medžiaga yra sertifikuotas avalynės veltinis iš Lenkijos gamintojų. Šlepečių vidpadis iš natūralaus avies veltinio yra profiliuotas po kulnu, 1 cm aukštyje, tai žymiai padidina komfortą, dėl to kad padas nėra plokščias, kaip lenta. Įdėklas yra 100% pagamintas nenaudojant klijų, todėl neturėsite jokio kontakto su cheminėmis, nenatūraliomis medžiagomis. Šlepetės itin lengvos ir patvarios.

szymel vyriskos slepetes
"Szymel" natūralaus vilnos veltinio šlepetės 11

Szymel šlepečių gamyba

Visas produktas yra gaminamas Lenkijoje, nenaudojant jokių cheminių, nenatūralių priemonių, kurios galėtu alergizuoti. Naudojama natūrali 100% avies vilna, kuri užtikrins jaukumą ir šilumą. Avalynė Tau yra pirma internetinė parduotuvė Lietuvoje, turinti galimybę bendradarbiauti su Szymel produkcijos gamintojais. Gaukite aukščiausios kokybės prekes, už prieinamą kaina, tiesiai iš gamintojų rankų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *