Nemokamas pristatymas nuo 60€

Tinkamos avalynės plačioms pėdoms pasirinkimas

Turint plačias pėdas, patogių ir stilingų batų paieška gali tapti iššūkiu. Tačiau turėdami teisingos informacijos ir keletą patarimų galite rasti puikią batų porą, tinkančią jūsų pėdoms ir gyvenimo būdui.

Tinkamo pritaikymo svarba

Svarbiausias veiksnys renkantis avalynę plačioms pėdoms yra tinkamas pritaikymas. Per maži batai gali sukelti diskomfortą, pūsles ir net tokias pėdų problemas kaip plaktukiniai pirštai ar plantarinis fascitas. Per dideli batai gali sukelti paslydimą, suklupimą ir nestabilumą.

Medžiagos, į kurias reikia atkreipti dėmesį

Pirkdami batus ieškokite lanksčių ir šiek tiek paslankių medžiagų, pavyzdžiui, odos ar zomšos. Venkite standžių ar nelanksčių medžiagų, pavyzdžiui, lakuotos odos ar plastiko. Šios medžiagos dažniau sukelia diskomfortą ir trina pėdas.

Prekės ženklai, siūlantys plačius dydžius

Kai kurie batų prekių ženklai siūlo plačius batų dydžius, kad būtų lengviau rasti patogius batus. Tokie prekių ženklai kaip „Inblu„, „Szymel” ir „Adanex” yra žinomi tuo, kad siūlo plačių dydžių batus. Svarbu pažymėti, kad ne visi šių prekių ženklų batai yra platūs, todėl prieš pirkdami būtinai patikrinkite kiekvienos poros dydį ir plotį.

Avalynė plačioms pėdoms, kaip pasirinkti?
Tinkamos avalynės plačioms pėdoms pasirinkimas 2

Pasimatuokite juos

Visada matuokitės batus dienos pabaigoje, kai jūsų pėdos yra didžiausios. Pasivaikščiokite su batais ir įsitikinkite, kad pirštams vietos užtenka, o plotis yra patogus. Jei įmanoma, apsimaukite kojines, kurias mūvėsite kartu su batais, kad batai tinkamai priglustų.

Nebijokite pirkti internetu

Apsipirkinėjant internetu lengviau rasti batus plačioms pėdoms. Daugelis internetinių parduotuvių siūlo įvairių dydžių ir pločių batus, todėl lengviau rasti tobulą porą. Tik būtinai atidžiai išmatuokite pėdas ir palyginkite išmatavimus su mažmenininko pateikta dydžių lentele.

Apsvarstykite galimybę įsigyti individualius ortopedinius įtvarus

Jei turite ypač plačias pėdas arba kenčiate nuo pėdų problemų, pavyzdžiui, plantarinio fascito ar plokščiapėdystės, apsvarstykite galimybę naudoti pagal užsakymą pagamintus ortopedinius batelius. Individualūs ortopediniai įtvarai gali padėti suteikti pėdoms papildomą atramą ir amortizaciją, todėl bus lengviau rasti patogius ir tinkamai prigludusius batus.

Apibendrinimas:

Apibendrinant galima pasakyti, kad norint rasti tinkamą avalynę plačioms pėdoms, reikia šiek tiek tyrinėti ir turėti kantrybės. Tačiau turėdami tinkamą informaciją ir keletą patarimų galite rasti puikią batų porą, tinkančią jūsų pėdoms ir gyvenimo būdui. Nesitaikstykite su nepatogiais ar netinkamai prigludusiais batais. Skirkite laiko stilingiems ir funkcionaliems batams susirasti, ir jūsų kojos jums padėkos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *