Nemokamas pristatymas nuo 60€

Kaip derinti avalynės spalvas?

Atspalvių pasaulyje. Kaip derinti avalynės spalvas?

Dažnai dailiosios lyties atstovės turi ne vieną porą skirtingo stiliaus ir spalvų batų, kuriuos derina prie pasirinktų drabužių. Batai – labai svarbus aprangos atributas, kuris užbaigia moters įvaizdį. Avalynė gali suteikti subtilaus žavesio, pabrėžti tam tikras aprangos detales, išryškinti atspalvius. Tinkamai parinkta avalynės spalva ir modelis puikiai dera su drabužių atspalviais. Nors sakoma, kad avalynė turi derėti prie rankinės, verta atsižvelgti ir į tai, kokios spalvos drabužius renkatės. Tam tikros avalynės spalvos dera su skirtingais drabužiais, tad įsigydami batus, atsižvelkite į dominuojančias spalvas savo spintoje. Tikriausiai žinote vieną pagrindinių aprangos derinimo taisyklių: jūsų batai gali būti bet kokios spalvos, kurios atspalvių yra jūsų dėvimuose drabužiuose. Tačiau dar keletą patarimų, kokios spalvos batus rinktis, taip pat rasite šiame straipsnyje.

Raudoni, rausvi batai

Raudona spalva yra charakteringa, ryški, todėl ją dažnai renkasi norintys išsiskirti žmonės. Raudona avalynė geriausiai dera su rožiniais, oranžiniais, tamsiai mėlynais, juodai baltais ir neutralių spalvų drabužiais. Atsiminkite, kad raudona avalynė yra puikus būdas pagyvinti įvaizdį, bet nereiktų jų derinti prie itin „pikantiškų“ drabužių. Raudona spalva turi charakteringumo savyje, ir nereikėtų persistengti. Visgi, tinkamai priderinti raudoni batai dera prie raudonos aprangos, tad nereiškia, kad turite vengti vienspalviškumo. Šiltam deriniui rinkitės raudoną avalynę ir rausvus drabužius.

kaip derinti raudonos avalynės ir drabužių spalvas
Kaip derinti avalynės spalvas? 3

Žali, Žalsvi batai

Žali atspalviai yra raminantys ir neiššaukiantys, todėl neprašausite dėvėdami žalios spalvos batus su rudais, juodais, geltonais, mėlynais ir neutralių atspalvių drabužiais.

Žalsvi batai yra labai universalūs, tačiau patariama vengti raudonos ir oranžinės spalvos aprangos.

kaip derinti žalios avalynės ir drabužių spalvas
Kaip derinti avalynės spalvas? 4

Mėlyni, melsvi batai

Mėlyna, visai kaip žalia, yra gana raminanti ir universali. Mėlyni batai puikiai dera su mėlynais džinsais, geriausiai aptemptais, ir nesvarbu, ar tonu tamsesni, ar šviesesni. Tačiau gerai atrodo ir su rudais, baltais, geltonais ir neutralių atspalvių drabužiais. Taip pat verta paminėti, kad prie mėlynos avalynės ir juodų drabužių puikiai dera tamsiai mėlyna detalė.

Oranžiniai batai

Oranžinė – linksma, nuotaikinga spalva, kaip ir geltona. Rinkitės oranžinę avalynę su mėlynais, baltais, žemės tonų, raudonais, geltonais drabužiais. Patartina vengti ryškiai žalių ar violetinių drabužių (patikėkite, tai neatrodo gerai; madoje tai lyg per ryškus makiažas). Oranžiniai batai puikiai dera ir su gelsvai rudais, šiltais neutraliais, rusvai gelsvais ir smėliniais atspalviais – jie sukuria šiltą įvaizdį, kurį gražiai papildo oranžinė avalynė. Jeigu renkatės švelnesnio atspalvio oranžinius batus, derinkite su rudais aksesuarais, šis stilius primins 70-ųjų nuotaiką. 

Sidabriniai, auksiniai batai

Sidabriniai batai tinka su baltais, indigo, raudonais, violetiniais, juodais ir neutraliais atspalviais, auksiniai – su raudonais, baltais, juodais, karališkos mėlynos, sodriai žaliais, smaragdiniais, bordo atspalviais. Jeigu renkatės auksinius ar sidabrinius batus, stenkitės dėvėti drabužius, kurie leistų tapti batams jūsų pagrindiniu aksesuaru, t.y. vienspalvius, neiššaukiančius. Šiuo atveju rankinė derinkite prie aprangos, o ne batų – vienos sidabrinės ar auksinės detalės pakanka. Tokie batai atskleidžia rafinuotą skonį, jei jie tinkamai priderinti.

Violetiniai, purpuriniai batai

Gražiausiai atrodo su tamsiai mėlynais, rožiniais, žaliais ir neutralių atspalvių drabužiais. Norite elegantiško derinio? Rinkitės violetinę avalynę ir žalią aprangą. Išbandykite violetinius batelius, purpurinį sijoną ir geltoną šaliką. Vuolia – purpurinė elegancija!

Tikiuosi pasinaudosite šiais patarimais: kaip derinti avalynės spalvas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *