Nemokamas pristatymas nuo 60€

Kaip išbūti visą dieną su aukštakulniais? 5 patarimai

Aukštakulniai – viena populiariausių avalynės rūšių, juos galima rasti praktiškai kiekvienos moters garderobe. Vaikščiojimas su aukštakulniais turi daug privalumų: jie prideda kelis centimetrus, pailgina kojas, o siluetas atrodo daug patrauklesnis. Aukštakulnius dažniausiai renkamės ypatingoms progoms, tokioms kaip vakarėlis, šeimos šventė ar svarbus verslo susitikimas. Ir daugelis iš mūsų tikriausiai dėvėtų stiletus nuo ryto iki vakaro, jei ne viena problema. Dauguma jų ilgainiui yra tiesiog nepatogūs. Mūsų kojos su aukštakulniais greitai pavargsta, todėl vaikščioti su aukštakulniais keliasdešimt valandų tampa labai nepatogu.

Kodėl mūsų kojos taip greitai pavargsta nuo aukštakulnių dėvėjimo?

Moteriški aukštakulniai yra nepatogus dėl kelių priežasčių. Pirmiausia tai lemia bato dizainas, kuris yra labai nenatūralus ir neatitinka mūsų pėdos sandaros.

  1. Gravitacijos sritis perkeliama į pėdos priekio sritį.
  2. Plotas, kuris liečiasi su grindimis, ty priekinė pado dalis, yra daug mažesnė.
  3. Aukštakulnių pėdos spaudimas yra nereguliarus – didžiausias priekinėje pėdos dalyje.
  4. Pirštai yra suspausti ties pirštais, o bato nugarėlė dažniausiai neatitinka kulno formos.
Kaip išbūti visą dieną su moteriškais aukštakulniais? Juodi aukštakulniai
Kaip išbūti visą dieną su aukštakulniais? 5 patarimai 11

Žinoma, niekas neverčia mūsų visą dieną avėti aukštakulnius, tačiau tam tikrose situacijose esame priversti tai daryti, pvz., kai einame į visą naktį trunkantį vakarėlį (vestuves) arba kai dirbame biure su konkrečiu aprangos kodu. Kaip padaryti aukštakulnių avėjimą mums patogesnį? Kaip išgyventi su aukštakulniais visą dieną? Štai keletas patikrintų būdų

1. Pasirinkite tinkamą moteriškų aukštakulnių porą

Pagrindinė paslaptis – pasirinkti aukštakulnius, kuriuose jausimės patogiausiai. Dėl šios priežasties aukštakulnius reikia gerai išbandyti. Gera išeitis – aukštakulnius įsigyti internetinėje parduotuvėje. Tada galėsite juos pasimatuoti ir pasitikrinti jų patogumą vaikščiodami po namus skirtingu paros metu. Tiesiog įsitikinkite, kad parduotuvė turi gerą grąžinimo politiką.

2. Investuokite į gelinius įdėklus (ortopedinius vidpadžius)

Jei jūsų aukštakulniai yra su labai aukštu kulniuku, tuomet investuoti į gelinius vidpadžius yra geras sprendimas. Šio tipo vidpadžiai sumažina spaudimą pėdos priekyje ir neleidžia pėdai per daug nuslysti į priekį (ypač jei avite atvirus kulnus). Taip pat yra gelio juostelių, kurias galima priklijuoti prie bato krašto, taip apsaugant pėdas nuo trynimo ir stabilizuojant pėdą bate.

3. Mūvėkite kojines

Jei įmanoma (pvz., dėvite kelnes ar ilgą sijoną) ir jei tai leidžia batų tipas, dėvėkite kojines, net ir pačias ploniausias. Kojinė sumažina bato trintį į pėdą, o aukštakulnių tvirtumas gerokai padidės. Iš karto pastebėsite batų avėjimo patogumo skirtumą.

4. Nenusiaukite batų nuo kojų

Šis patarimas gali jus nustebinti. Net jei batai tampa labai nepatogūs ir vaikščiojimas jais sukelia vis daugiau problemų, niekada nenusiimkite nuo kojų aukštakulnių. Palengvėjimą pajusite tik akimirką, o tokios procedūros pasekmės gali būti pražūtingos. Po tokio lengvo poilsio jūsų pėdos iš karto patins, o jas vėl pritvirtinus pajusite dar didesnį skausmą.

5. Naudokite batų dezodorantą

Kitas sprendimas, padėsiantis išvengti pernelyg didelio pėdų prakaitavimo ir taip sumažinti trinties riziką, yra dezodoranto ar talko miltelių naudojimas vaikams. Prieš avėdami aukštakulnius, tiesiog papurkškite koją arba pabarstykite pėdas talko milteliais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *