Krepšelis

Nemokamas pristatymas nuo 60€

9 patarimai, kaip išlaikyti laisvalaikio batelius nepriekaištingai baltus

kaip išlaikyti laisvalaikio batelius
9 patarimai, kaip išlaikyti laisvalaikio batelius nepriekaištingai baltus 11

Kaip išlaikyti laisvalaikio batelius nepriekaištingai baltus?

Kartas ima atrodyti, kad tie, kuriems pavyksta nesusitepti balto apavo arba prižiūrėti jį taip, kad nebūtų matyti nė dėmelės, veikiausiai apdovanoti išties neeiliniais sugebėjimais. Mat pačius labai dažnai apima neviltis žvelgiant į dar taip neseniai baltumu švytėjusius, o dabar papilkėjusius laisvalaikio batelius. Atrodo, jau išbandėme visas priemones, tačiau nė viena nepasirodė veiksminga ir nesugrąžino pirminio baltumo.

Problema išties aktuali – juk kiekviena bent kiek mados tendencijomis besidominti mergina nė nemirktelėjusi patvirtins, kad balti sportinio tipo laisvalaikio bateliai tiesiog privalomi šiuolaikinės jaunos moters garderobe.

Balti laisvalaikio bateliai, nesvarbu, ar ant jų puikuojasi „Adidas“, ar „Converse“ prekės ženklas, – išties puikus pasirinkimas toms, kurios trokšta atrodyti stilingai. Jie tikrai pravers, jei neturite nuotaikos autis aukštakulnių ar ko nors panašaus. Deja, yra vienas reikalavimas, kurio privalu paisyti renkantis baltą apavą: jo išvaizda turi būti tiesiog nepriekaištinga, o taip bus tik tada, jei bateliai atrodys it naujutėlaičiai. Nors daugelis, ko gero, imtų tikinti, kad to padaryti neįmanoma, ir vienintelė išeitis atsiradus nors menkiausiam įbrėžimui – įsigyti naują batų porą, pravartu žinoti keletą gudrybių, padėsiančių susidoroti su iš pažiūros neišsprendžiama problema.

Jei gyvenate didmiestyje, kuriame daug dulkių, o baltu apavu norite puikuotis kasdien, bet tikrai nesate iš tų, kurie gali sau leisti batus mainyti it kojines, pasinaudokite keletu svetainėje whowhatwear.co.uk siūlomų patarimų.

1. Baltas nagų lakas – puiki priemonė įbrėžimams maskuoti

  • Baltas nagų lakas išties gali padaryti stebuklus. Menką įbrėžimą ar nepašalinamą dėmelę, netikėtai atsiradusią ant baltų batelių, pamėginkite užmaskuoti baltų nagų laku. Rezultatas tikrai maloniai nustebins.

2. Nepamirškite kempinėlės, stebukladario trintuko ir acto

  • Norint nuvalyti dėmes, galima rinktis kuo įvairiausias priemones. Kai kurios jų tikrai veiksmingos. Ypač didelio dėmesio vertas stebukladarys trintukas. Gali praversti ir kempinėlė arba šluostė indams plauti. Suvilgykite ją actu, kurio tikrai rasite virtuvės spintelėje, ir atsargiai patrinkite susitepusias vietas. Argi ne paprasta?

3. Neskalbkite baltų batelių skalbimo mašiną

  • Dėti sportbačių į skalbyklę jokiu būdu negalima. Net mažiausiai intensyvi skalbimo programa gali jiems pakenkti. Atminkite, kad apavą galima valyti tik rankomis.

4. Sunkiai prieinamas vietas šveiskite dantų šepetėliu

  • Atėjus metui įsigyti naują dantų šepetėlį, senojo geriau neišmeskite. Jis tikrai pravers prireikus kiek pašveisti sunkiai prieinamas, reljefines baltų laisvalaikio batelių vietas. Purvą tikrai veiksmingai pašalinsite vandeniu ir muilu. Tik nešveiskite per stipriai, nes galite subraižyti apavo paviršių.

5. Baltus batraiščius skalbkite šiltame vandenyje

  • Nors galbūt manote, kad baltus batraiščius tikrai galima skalbti skalbyklėje, to daryti nepatartina. Juos, kaip ir pačius batus, galima plauti tik rankomis. Skalbti reikia šiltame vandenyje naudojant švelnią skalbimo priemonę. Išskalbusios batraiščius, leiskite jiems natūraliai išdžiūti.

6. Prigrūskite išplautus batelius popierinių rankšluosčių, kad jie greičiau išdžiūtų

  • Nuvalyti ir išplauti bateliai gali būti šiek tiek drėgni. Kad jie greičiau išdžiūtų, prigrūskite juos popierinių rankšluosčių. Popierius sugers drėgmę, todėl neteks tiek ilgai laukti, kol apavas bus sausas.

7. Riebalų dėmes šalinkite švelniu šampūnu

  • Net patiems apdairiausiems pasitaiko įminti į gatvėje palietų tepalų dėmę arba užsimesti ant batelių aliejumi varvančią gruzdintą bulvytę. Jei taip nutiko, grįžę namo švelniu šampūnu, šiltu vandeniu ir senu dantų šepetėliu arba kempinėle švelniai paplaukite riebalų dėmę.

8. Batelius laikykite uždaroje patalpoje, į kurią nepatenka saulės šviesa

  • Baltų batelių tikrai nerekomenduojama palikti lauke. Jiems ir taip tenka pakankama dozė ultravioletinių spindulių, galinčių paskatinti blukimą arba pakeisti spalvą. Nusiavus baltą apavą, juo būtina deramai pasirūpinti. Baltus laisvalaikio batelius laikykite vėsioje tamsioje vietoje.

9. Baliklį naudokite tik atskiestą ir nedideliais kiekiais.

  • Valyti baltus laisvalaikio batelius balinimo priemonėmis tikrai galima. Tačiau būtina atminti, kad baliklį reikia atskiesti. Daugelyje batų priežiūros instrukcijų nurodoma, kad ruošiantis valyti batus balikliu, priemonę reikia gerokai atskiesti vandeniu.

Rekomenduojamas baliklio ir vandens santykis – vienas ir penki. Pamirkykite į šį tirpalą dantų šepetėlį ir atsargiai pašveiskite susitepusias vietas. Pašalinę dėmes, nuskalaukite batelius šiltu vandeniu. Taigi tikiuosi pasisikė mums atsakyti į klausimą ,,kaip išlaikyti laisvalaikio batelius nepriekaištingai baltus”.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Nemokamas pristatymas nuo 60€

Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje!

14 dienų grąžinimo garantija!

14 dienų prekės grąžinimo garantija!

Pristatymas visoje Lietuvoje!

Pristatymas Omniva, LP express, paštomatais!

100% Saugus atsiskaitymas

Paysera / MasterCard / Visa