Nemokamas pristatymas nuo 60€

Kaip išmatuoti pėdos dydį? 3 patarimai kurie padės išsirinkti batus

Ar perkate batus internetu? Jei taip, žinote, kad pirkti batus internetu nėra pats lengviausias dalykas. Daugelis baiminasi, kad nepasimatuodami nesusireguliuos tinkamo pėdų dydžio, kad sportbačiai bus per ankšti, kulnai per laisvi, o basutės net neužsisegs aplink kulkšnį. Jei skaitydami tai pagalvojote „tai apie mane!” – Mes esame čia, kad padėtume. Nors tai gali pasirodyti labai sunku, bet tereikia pasimatuoti pėdą ir išmokti teisingai perskaityti dydį diagramoje.

Pėdos dydžio matavimas

kaip išmatuoti pėdos dydį
 • Priklijuokite popierių ant grindų taip, kad vienas galas būtų atremtas į sieną. Svarbu, kad jis neslystų, kad galėtumėte tinkamai išmatuoti.
 • Padėkite vieną koją ant popieriaus taip, kad kulnas atsiremtų į sieną.
 • Nubrėžkite pėdos kontūrą. Lengviausia, jei kas nors padėtų jums atlikti šį veiksmą. Stenkitės nelaikyti pieštuko kampu, nes tai gali sukelti netinkamą matavimą.
kaip ismatuoti pedos ilgi 2
 • Naudodami liniuotę išmatuokite ilgiausią ir plačiausią kontūro dalis.
kaip ismatuoti pedos ilgi 3
 • Pakartokite su kita koja.

Išmatuokite išmatavimus centimetrais. Diagramos gali skirtis priklausomai nuo naudojamų vienetų. Lygindami rezultatus su batų dydžio lentele, norėsite naudoti didesnės pėdos matmenis.

Turėkite omenyje, kad jei perkate batus vaikui, gali būti naudinga nusipirkti didesnio dydžio batus.

Kaip išmatuoti pėdos dydį? Praktiniai patarimai

 • 1 PATARIMAS.
  Norint batų dydį nuo parduotuvės svetainėje esančios lentelės priderinti prie pėdos, tereikia A4 formato popieriaus lapo, centimetro ir pieštuko. Jei neturite pieštuko, galite parašyti ką nors kita, bet jei neturite matavimo juostos, taip pat galite naudoti ilgą liniuotę! Taip pat galite naudoti mūsų specialiai paruoštą → matricą ←, tada jums tereikia rašiklio ir A4 formatu atspausdinto kabliuko.
 • 2 PATARIMAS.
  Kas dar ypač svarbu ir dažnai pamirštama – pėdą visada turėtume išmatuoti vakare! Kodėl? Kadangi ryte esame žvalūs, o vakare pėdos dažnai būna šiek tiek patinusios, mūsų idealiai tinkantys batai gali būti per ankšti.
 • 3 PATARIMAS.
  Visada išmatuokite dešinę koją. Jums gali pasirodyti, kad tai šokiruoja, bet dažniausiai dešinė pėda yra šiek tiek didesnė už kairę. Nesijaudinkite, batų gamintojai į tai jau atsižvelgė!
 • 4 PATARIMAS.
  Sužinoję savo pėdos dydį, būtinai atsiminkite jį ir užsirašykite į savo užrašus, kalendorių ar planuoklį! Tai bus naudinga ateičiai. Jums nereikės kartoti šio veiksmo kitą kainos galimybę ar beprotišką apsipirkimo naktį 🙂

Dabar jūs žinote, kaip išmatuoti pėdą. Taigi eikime į jūsų mėgstamą elektroninę parduotuvę!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *