Nemokamas pristatymas nuo 60€

Kokius batus dėvėti su rožine suknele?

Išsirinkti batus prie rožinės suknelės ne visada lengva užduotis. Žinoma, daug kas priklauso nuo suknelės kirpimo ir medžiagos, taip pat nuo rožinės spalvos atspalvio, su kuriuo susiduriame. Prie draugės vestuvėms pirktos dailios pudros rožinės suknelės derės visai kitos spalvos bateliai. Prie spintoje kabančio aviečių kokteilio spalvos suknelės galite avėti ir kitus batus. Prie rožinių vasarinių suknelių ausimes šlepetes, espadriles ar pleištines basutes. Su laisvalaikio bateliais ir sportbačiais geriau derinti sportinio stiliaus sukneles. Taigi kokius batus dėvėti su rožine suknele?

Kokius batus dėvėti su rožine suknele?
Kokius batus dėvėti su rožine suknele? 11

Kokie batai tiks prie rožinės suknelės?

Šviesių rožinių atspalvių suknelės suteikia subtilumo. Tokios spalvos geriausiai atrodo šviesiaodėms blondinėm, tamsiais plaukais ir šviesia, blyškia oda. Rožinės, dulkėtos ar purvinos rožinės spalvos atspalvių suknelės derinamos prie šviesių spalvų batų. Šviesios rožinės spalvos suknelė puikiai tiks prie aukštakulnių basučių arba prie moteriškų baltų, smėlio ir auksinės spalvos aukštakulnių. Rožinė spalva taip pat puikiai dera su granatos spalva. Ar norite savo stiliui suteikti daugiau išraiškingumo? Blyškiai rožinę suknelę derinkite su juodais aksesuarais. Drąsų derinį „su letena“ sukurs juodi aukštakulniai, ramones švarkas ir rankinė.

Batai prie aviečių atspalvio rožinės spalvos suknelės

Aviečių rožinė yra spalva, kuri sukuriama maišant gryną raudoną su šiek tiek mėlynos spalvos. Pasitikintys ir drąsios moterys renkasi šių spalvų drabužius. Ši spalva puikiai atrodo brunetėms ir tamsiaplaukėms merginoms su šiltais odos atspalviais. Prie avietinių ir purpurinės rožinės spalvos atspalvių suknelių verta rinktis aukštakulnius, balerinas, aukštakulnes basutes, kurios bus smėlio, pilkos ir kreminės spalvos. Jei norite neįprasto derinio, avėkite tamsiai mėlynus batus ir avėkite aksesuarus.

Kokius batus pasirinkti prie rožinės suknelės?
Kokius batus dėvėti su rožine suknele? 12

Batai prie tamsiai rožinės spalvos

Tamsiai rožinė spalva yra labai intensyvi, išraiškinga ir šalta spalva, kuri sukuriama derinant raudoną ir mėlyną. Bendras vienos spalvos vaizdas atrodo tikrai įspūdingas. Tačiau atminkite, kad efektą pasieksite tik tuomet, jei batai bus tokio pat atspalvio kaip ir suknelė. Tamsiai rožinė patraukia dėmesį, todėl verta ją derinti su prislopintais atspalviais. Jei nemėgstate mados eksperimentų, galite ieškoti klasikinių smėlio, pilkų ar kūno spalvos atspalvių batų. Žinoma, nesenstanti juoda spalva puikiai atrodys su tamsiai rožinę spalva. Verta pridurti, kad pastaraisiais sezonais populiarėja ryšiai, kurie anksčiau buvo laikomi uždraustais. Šiandien prie tamsiai rožinės spalvos suknelės niekas nesistebi avėdamas oranžines basutes ar raudonus aukštakulnius. https://www.neblondine.lt/mada/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *