Nemokamas pristatymas nuo 60€

Kaip nuvalyti zomšinius batus

Kaip nuvalyti zomšinius batus?

Kalbant apie zomšinius batus, daugumos žmonių santykis su jais nevienareikšmis: kažkas tarp meilės ir neapykantos. Viena vertus, jie atrodo puikiai, antra vertus – atsiradusių nešvarumų ir žymių bemaž neįmanoma pašalinti. Šiame straipsnyje mes pabandysime papasakoti apie labai gera namų sąlygų būda, kuris padės jums nuvalyti zomšinius batus.

Kaip nuvalyti zomšinius batus
Zomšiniai batai

Netrinti zomšinių batų su vandeniu

Trinant su vandeniu dėmė gali tik dar labiau išryškėti, o zomšos valikliai retai batus padaro „kaip naujus“, kaip rašoma jų etiketėse. Vis dėlto, išeitis yra.

Viena moteris neseniai atrado zomšos valymui tinkamą skystį. Negana to, slaptąjį jo indredientą greičiausiai netgi turite namuose. Kiera O’Hagan iš Škotijos išsiaiškino, kad zomšiniams batams antrą gyvenimą suteikti gali micelinis vanduo. Tai ji įrodė savo zomšinių aukštakulnių nuotraukomis. K. O’Hagan į „Twitter“ įkėlė savo batelių prieš valymą ir po jo nuotraukas. Prie jų buvo įrašas: „Micelinis vanduo iš zomšos aukštakulnių išvalė visas dėmes. Visi turėtų tai pabandyti“. Nuotraukose matyti, kaip purvini K. O’Hagan bateliai, nuvalyti miceliniu vandeniu, lieka be menkiausios dėmelės. Moters patarimas netrukus pasklido interneto platybėse.

Micelinis vanduo – ,,MINKŠTAS VANDUO”

Micelinis vanduo yra iš micelių sudarytas „minkštas vanduo“, kuris paprastai naudojamas kaip makiažo valiklis, veido valiklis ar drėkinamoji priemonė. Dermatologė Hadley King portalui „HuffPost“ sakė: „Micelės pritraukia purvą ir riebalus, tad jos gali pašalinti nešvarumus nesausindamos odos“. Akivaizdu, kad dėl tos pačios priežasties micelinis vanduo puikiai tinka zomšai valyti. K. O’Hagan tvirtina, kad miceliniu vandeniu išvalė „ir baltus zomšinius sportbačius“. Tereikia micelinio vandens užpilti ant vatos diskelio ir patrinti.

Kas yra micelis vanduo?

Micelinio vandens pavadinimas kilęs nuo jo sudėtyje esančių mažų elementų – micelių. Micelės – tai hidrofilinių (pritraukiančių vandenį) ir hidrofobinių (atstumiančių vandenį, o pritraukiančių riebalus), dalelyčių junginys. Šių dalelyčių savybių dėka micelinis vanduo puikiai susitvarko su riebia veido kosmetika: makiažo pagrindu, blakstienų tušu bei kitais nešvarumais, kurie dienos metu nusėdo ant veido odos.

Tikiuosi šis straipsnis buvo jums naudingas ir mes atsakėme į jūsų klausimą, Kaip nuvalyti zomšinius batus?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *