Nemokamas pristatymas nuo 60€

KOKIE BATAI TINKA MIDI SIJONUI?

Midi sijonas ir jo rūšys
Midi sijonas labai asocijuojasi su retro mada. Juk būtent tokį ilgį pasirinko Audrey Hepburn, daugelį metų laikyta viena iš stiliaus ikonų. Midi sijono atveju visada turite jį atidžiai pasirinkti pagal savo figūrą. Tai reiškia, kad jis neturėtų pasiekti jūsų blauzdų vidurio. Tiesą sakant, sijonas gali siekti šiek tiek žemiau kelių, kad būtų užtikrintas toks pat puikus kūno subalansavimo efektas. Labai dažnai midi sijonai kerpami iš apskritimo ar puslankio. Viena vertus, dėl to jie puikiai priglunda, bet kita vertus – turi ir daug medžiagos. Tuomet geriausias efektas bus aptemptas viršutinis sijonas ir mažai išsiškirintis batai, pabrėžiantys kojas. Toks masyvus sijonas kartu su, pavyzdžiui, raukiniais batviršiais suteiks labai įspūdingą efektą. Taigi kokie batai tinka midi sijonui?

Kokie batai dera prie midi sijono?

Betkokia avalynė su dirželiu ties kulkšnies sritimi nedera prie midi sijono, nesvarbu, ar tai aukštakulniai, ar storapadės basutės. Toks dirželis optiškai trumpina ir skaido siluetą, vargu ar kas jame atrodo pranašesnis. Iš viso reikėtų vengti nereikalingų linijų, skiriančių kojas. Tai reiškia, kad batų viršus turi būti pakankamai ilgas, kad būtų uždengtas sijono krašteliu. Batai iki kulkšnių kartu su midi sijonu puikiai atrodo tik aukštoms, lieknoms moterims.

Sportbačiai

Sportbačiai puikiai tiks norint vizualiai netrumpinti figūros, geriausiai sportbačiai atrodys derinami su pusiau permatomu sijonu. Jame gali būti, pavyzdžiui, tiulio, nėrinių ar tinklelio įdėklai. Šis paprastų ar spalvotų sportinių batelių derinys su kur kas elegantiškesniu midi sijonu jau keletą sezonų yra gatvės mados žvaigždė.

Kokius sportbačius rinktis prie midi sijono?
KOKIE BATAI TINKA MIDI SIJONUI? 7

Kaubojaus stiliaus batai

Jei ketinate avėti kaubojiškus batus su midi sijonu, rinkitės modelį, kuris baigiasi siauriausioje blauzdos vietoje. Tada jis nepridės jums vizualiai nereikalingų kilogramų. Liemenį pabrėžiantis modelis taip pat bus privalumas. Tada platesni batų batviršiai atrodys labai patraukliai. Tokio derinio viršūtinėje dalyje galite rinktis megztinį.

balerinos bateliai moterims prie midi sijono
KOKIE BATAI TINKA MIDI SIJONUI? 8

Balerinos bateliai moterims

Retro midi sijonas su dideliu lanku puikiai tiks prie baleto batų. Vienodi aulinukai užbaigs net ir raštingiausio sijono išvaizdą. Bet kokie asimetriniai modeliai taip pat atrodys puikiai. Apskritai, jei nesate visiškai patenkinti savo kojų ilgiu ir norite jas optiškai pailginti, turėtumėte vengti plokščių batų. Geriausi baleto bateliai turėtų turėti migdolo formos arba šiek tiek pailgintus galiukus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *