Nemokamas pristatymas nuo 60€

Batai per dideli? Kaip sumažinti batus 3 patarimai

AR PER IŠPARDAVIMĄ PIRKOTE SAVO SVAJONIŲ BATŲ PORĄ? BET JIE YRA PER DIDELI? JŪSŲ KOJOS JUDA LAISVAI JŪSŲ SVAJONIŲ BATŲ POROJE? PASIDALINSIME KELETĄ PATARIMŲ, KAIP SUMAŽINTI JŪSŲ BATUS.

Kodėl neverta avėti per didelių batų?

Kai kurie žmonės mėgsta avėti per didelius batus. Teigiama, kad Meghan Markle tai daro, kad išvengtų hallukso. Ar tai gera idėja? Jei analizuosime pėdų sveikatos požiūriu – tikrai ne. Avėdami per didelius batus, vaikštome nenatūraliai ir nefunkcionaliai. Tai gali sukelti rimtų pėdų problemų.

Ką daryti, jei batai per dideli?

Geriausias būdas išspręsti problemą su dideliais batais, žinoma, yra nusipirkti batus, kurie geriausiai tinka jūsų pėdai. Jei batus perkame fizinėje parduotuvėje, tuomet galime batus pasimatuoti. Svarbu tai padaryti dienos pabaigoje, kai jūsų pėdos yra šiek tiek pavargusios ir prideda apimties. Internetinėje parduotuvėje turime skirti ypatingą dėmesį taisyklingam pėdos matavimui ir pritaikymui prie parduotuvės ar avalynės gamintojo pateiktų parametrų.

Dėvėkite papildomą porą kojinių

Pirmas būdas pagerinti per didelių batų prigludimą prie pėdos – mūvėti dvi poras kojinių arba vieną storesnę. Kojinės užpildys tuščią vietą bate. Toks būdas ypač tiks sportiniams ar žieminiams batams, kuriems užsidėti antrą porą kojinių neturėtų kilti problemų. Tačiau jis neveiks dėvint batus, kuriuose kojinės nėra sveikintinos, pvz., mokasinus, atvirus batus ar basutes. Be to, vasarą mūvėjus papildomą porą kojinių, kojos gali smarkiai prakaituoti.

Užpildykite daugiau vietos batų viduje

Tuščią erdvę aplink pirštus visada galite užpildyti minkšta medžiaga. Tai gali būti tualetinis popierius, servetėlės, vatos rutuliukai arba servetėlės. Jas dedame ar net klijuojame bato viduje.

Naudokite papildomą vidpadį

Aukščiau minėti būdai, nors ir gana paprasti ir ekonomiški, geriausiai tinka kritiniu atveju, kai reikia greitai priderinti naujus batus. Be to, vaikščioti batais su dviem kojinėmis arba paminkštinimu priekyje gali būti nepatogu. Tais atvejais, kai reikia ilgalaikių sprendimų, o pėdos patogumas yra prioritetas, geriausiai tiks vidpadžiai. Vidpadžiai yra audinio gabalėliai, kurie įdedami į jūsų batus, kad būtų patogu, šiluma ir geriau prigludę. Nors vidpadžiai fiziškai nesumažina bato dydžio, jie užpildo tuštumą tarp pėdų vidinėje bato pusėje. Parduodama kelių tipų vidpadžiai, įskaitant:

  • Patogūs ir natūralios odos vidpadžiai, kuriuos geriausia naudoti su sportiniais batais. Jie suteikia pėdai komforto, leidžia jai kvėpuoti ir pripildo papildomų centimetrų.
  • Minkšti ir ploni silikoniniai įdėklai, kurie puikiai tiks prie pumpurų, aukštakulnių, mokasinų ar balerinų.
  • Veltiniai vidpadžiai, kuriuos galima kišti į batus, aulinius ir kitus žieminius batus. Jie stori ir šilti, puikiai užpildo tuščią vietą bate.

Įdėklai gali būti skirti visai pėdai arba tik priekyje. Tuo atveju, jei per dideli batai sukelia kulnų trynimą, galite įsigyti ir vadinamuosius kulniukus.

kaip sumažinti medžiaginius batus?
Batai per dideli? Kaip sumažinti batus 3 patarimai 12

Kaip sumažinti batus?

Jei turite šiek tiek laiko ir tikrai norite, kad jūsų batai gerai priglustų ir nepripildytų daiktų, galite pabandyti juos šiek tiek susitraukti namuose:

  • Purkštuvu ar kitu purkštuvu apšlakstykite sportinius batelius vandeniu. Laikykite batus drėgnus, bet ne šlapius.
  • Išdžiovinkite batus plaukų džiovintuvu arba džiovykle.
  • Išmatuokite savo batus. Jei jie vis dar dideli, pakartokite visus veiksmus dar kartą, kol batai bus tokio dydžio, kokio norite.
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *