Krepšelis

Nemokamas pristatymas nuo 60€

Kodėl kambarinės šlepetės yra geriausia dovana vyrui?

Kalėdos sparčiai artėja. Neatsiejamas jų elementas – paprotys dovanoti artimiesiems. Pripažinkime, dažniausiai būna taip, kad neturime nė menkiausios problemos su dovana moterims – kosmetika, drabužiai, knygos, papuošalai… idėjų yra daug. Tačiau kalbant apie vyrus… čia dažnai iškyla klausimas: „Ką pirkti?“.

Kokias dovanas mėgsta suaugę vaikinai? Visų pirma praktiška. Taigi ieškokite dovanos, kurią jūsų gavėjas tikrai panaudos artimiausiu metu. Mūsų pasirinkimas? Žinoma, Szymel kambarinės šlepetės vyrui! Jau pasakojame, kodėl tai geriausia dovana!

Natūralių medžiagų privalumai

Nuostabus patogumas ir pėdsakų formavimas – ne vienintelės kambarinių šlepečių szymel privalumas, pagamintų iš natūralios vilnos veltinio medžiagos, savybės… Tai suteikia daug privalumų.

Vilnos veltinis toks populiarus, nes yra antibakterinis, antistatinis, atsparus nešvarumams ir suteikia natūralų oro kondicionavimą. Szymel® šlepečių kolekcijos formuotas padas yra ypač tylus ant žemės. Kaip ir visuose guminiuose paduose, šiuose šlepetėse puikiai palaikomas natūralus pėdų riedėjimas.

natūralios vilnos šlepetės

Paprasta Szymel® kambarinių šlepečių priežiūra

Szymel kambarinės šlepetės yra ypatingai paprastos, natūralaus vilnos veltinis yra puiki medžiaga šlepetėms, vasarą šlepetės neleis jūsų kojai prakaituoti dėl vilnos “kvepavimo” savybių, o žiemą Jūsų kojos bus maloniai šildomos. Šlepetes galima plauti rankomis, kadangi vidpadį galima išimti, jį galima skalbti skalbimo mašinoje arba nusipirkti naują. O pačios šlepetės nebijo drėgmės, todėl jas galima skalbti irgi skalbimo mašinoje, arba plauti rankomis. Laikui bėgant dulkias galima nusiurbti su dulkiu siurbliu, o apsisaugant nuo bakterijų, šlepetes rekomenduojama palikti “pasideginti” saulės spinduliuose.

Vilnonės kambarinės šlepetės ypatingai lengvos:

Vasarą reikia dėvėti lengvesnius drabužius. Atsiradus pirmai progai, žmonės miršta, kad nusimautų šortus, marškinėlius ir maudymosi kostiumėlius! Taip yra todėl, kad jūsų kūnas išlieka vėsesnis, kai per jį patenka daugiau oro. Storos šlepetės, kurias dėvite žiemą? Greičiausiai jos nepasikeis, kai ateis vasara. Laimei, vilnonės šlepetės yra optimalios prie jūsų naujos lengvos aprangos. Jų pralaidumas orui pritraukia daugiau oro, kad per juos praeina, ir jie pašalina drėgmės ir šilumos perteklių nuo besikaupiančių.

Taigi, nepriklausomai nuo sezono, jūsų vilnos šlepetės atliks savo darbą. Net ir šiltais vasaros mėnesiais!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *