Krepšelis

Nemokamas pristatymas nuo 60€

SENJORŲ AVALYNĖS – KAIP IŠSIRINKTI TINKAMUS BATELIUS

Tinkamai parinkta avalynė – komforto, patogumo ir sveikatos garantas. Taigi, kokių savybių turėtume ieškoti savo seneliams skirtoje avalynėje?

Svarbu išsirinkti tinkamą dydį

Pirma – tinkamo dydžio. Jei avalynė tampa problematiška ją apsirengus, geriau ją padėti atgal į parduotuvės lentyną. Tiek batų plotis, tiek aukštis turi palikti šiek tiek laisvumo. Verta atkreipti dėmesį į medžiagą, iš kurios pagamintas batviršis – kuo lankstesnis, tuo geriau ir lengviau jį bus užsidėti vyresniam žmogui. Retkarčiais atsirandančio tinimo priežastimi gali būti kaulų degeneracija, deformacijos ir net kraujotakos problemos – apie tai derėtų pagalvoti perkant batus ir rinktis tokius, kad net tinimas neapsunkintų batų avimo ir užsisegimo.

senjorų avalynės ypatumai, kaip išsirinkti tinkamą avalynę

Tinkamas užsegimas yra ypatingai svarbu renkantis avalynę senjorams

Antra – patogus užsegimas. Velcro tikrai bus kur kas geresnis sprendimas nei raišteliai, kuriuos tikrai rekomenduojame. Atsegus batą ir iškišus liežuvėlį bus daug lengviau įkišti koją, o pats Velcro leidžia reguliuoti plotį. Tai yra pageidautina savybė, ypač esant negalavimams, tokiems kaip patinimas ar deformacijos, kurioms reikalingas specialus gydymas. Verta prisiminti, kad kai kurie „Dr. Orto“ prekės ženklo modeliai užsegami užtrauktuku ne tik priekinėje batų dalyje, bet ir ant kulnų, kad net didelis patinimas, jautrumas ar traumos netrukdytų vaikščioti.

Senjorų avalynės tinkamas išformavimas

Trečia – forma. Daugelis senjorų jau daugelį metų priprato prie šlepečių. Jas lengva užsidėti, lengva nusiimti, net nesilenkiant. Deja, šlepetės gali lengvai nuslysti nuo pėdos, o pargriuvimas kelia rimtą pavojų nusilpusiam organizmui. Todėl tinkamas sandariklis bus įmontuoti batai, kuriuos lengva apsiauti. Profilaktinės basutės puikiai tiks namų erdvei. Atvira avalynė idealiai tinka šiltoms vietoms, kuri puikiai tiks lauke vasarą ir namuose žiemą. Batų dizainas leidžia lengvai įkišti pėdą, o Velcro užsegimas reguliuoja plotį ir tinka pėdai.

Išvada:

Patogumas vaikščioti tikrai yra svarbus veiksnys siekiant išlaikyti sveikatą daugelį metų. Todėl tinkama avalynė yra privalomas palaimingų ir ramių pasivaikščiojimų, kelionių, bet kokios smulkesnės ar didesnės veiklos elementas. Dr. Orto System ir Dr. Orto Active kolekcija bus puikus sprendimas. Todėl, jei svarstote apie tinkamą dovaną močiutei ar seneliui jų šventės proga – primygtinai raginame pasidomėti mūsų pasiūlymu, užsukite į mūsų įmonės parduotuvę Bielsko-Bialoje arba į vieną iš daugybės mūsų partnerių parduotuvių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *