Nemokamas pristatymas nuo 60€

Kokius batus rinktis prie megztos suknelės? 3 patarimai

Megztų megztinių ir suknelių istorija siekia kelis šimtmečius, dėl pramonės revoliucijos, kai buvo sukurtos pirmosios verpimo mašinos ir pradėta masinė gamyba. Ji pateko į mados pasaulį XX amžiaus trečiojo dešimtmečio pabaigoje, daugiausia dėl Elsa Schiaparelli, kuri daugiausia dėmesio skyrė megztinių ir sportinės aprangos gamybai. Dizainerė buvo žinoma dėl meilės siurrealizmui, kuri dažnai atsispindėjo jos kolekcijose ir išsiskyrė iš kitų menininkų. 1940-aisiais dizaineris – Emilio Pucci išnaudojo trikotažo potencialą ir ant podiumo pasirodė pirmoji iš šios medžiagos pagaminta suknelė. Penktasis dešimtmetis priklausė „Chanel“ kostiumams, o „beprotiškame“ devintajame dešimtmetyje megztiniai buvo derinami su spalvingais antblauzdžiais.

Megztos suknelės – stilizacijos

Įsivaizduokite, kad pavakarieniavote su draugais, žiūrite pro langą ir oras nėra „džiuginantis”. Jūs tik svajojate apie susitikimo atšaukimą ir įsisupti ant sofos į mėgstamą šiltą antklodę. Nesijaudink, tikriausiai kiekvienas iš mūsų bent kartą gyvenime patyrėme tokį silpnumo momentą, todėl megzta suknelė yra puikus „gelbėjimosi ratas“! Žemiau yra keletas pasiūlymų, kad galėtumėte pasisemti įkvėpimo ir ką nors išsirinkti sau!

megzta suknelė su aukštakulniais bateliais moterims
Kokius batus rinktis prie megztos suknelės? 3 patarimai 12

Megzta suknelė ir moteriški batai

Šis derinys suteiks jums klasikinį, elegantišką išvaizdą, kuriame jausitės labai patogiai ir niekas nevaržys jūsų judesių. Galite pasirinkti neutralaus atspalvio batų modelį arba susivilioti stipresne spalva, pavyzdžiui, raudona, puikiai deranti prie rudens atmosferos megzta suknelė.

Moteriška suknelė ir aukštakulniai bateliai

Jei norite susikurti moterišką, bet patogią aprangą, puikiai tinkančią kasdieniam naudojimui ir atostogoms, pabandykite prie megztos suknelės derinti mėgstamus aukštakulnius. Tiesiog rinkitės „oficialesnį“ kirpimą, aksesuarus (pavyzdžiui, madingą šaliką) ir odinę rankinę, ir visa tai tikrai atrodys labai stilingai!

Megzta suknelė ir auliniai batai

Tai vienas mėgstamiausių mūsų derinių, nes vertiname, kai šaltomis, žiemos dienomis jaučiamės šiltai ir patogiai, bet vis tiek atrodome stilingai. Jums tereikia išsirinkti madingą aulinių batų aksesuarą, pvz., piniginę su grandinėle ar įdomaus rašto skarą, ir jūs turite jau paruoštą stilių įvairioms progoms: darbui, mokyklai ar pasivaikščiojimui.

megzta suknelė su auliniais moteriškais batais
Kokius batus rinktis prie megztos suknelės? 3 patarimai 13

Suknelė su guminiais moteriškais batais

Kas sako, kad negalite šiek tiek eksperimentuoti ir pasirinkti ne tokį akivaizdų derinį? Ypač jei šalta, „šlapia“ ir nenorime išeiti iš namų. Šiuo atveju klasikiniai juodi guminukai bus puiki idėja batams prie megztos suknelės. Ir jūs nebijote rudens lietaus!

Moteriški auliniai batai su megzta suknele
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *