Nemokamas pristatymas nuo 60€

Stilingi ir patogūs lordai – kaip juos dėvėti?

Su kuo mums asocijuojasi žodis „lordas“? Žinoma, su anglų lordu. Ir ši asociacija nėra visiškai nepagrįsta. Panašaus į lordų kirpimo batus aukštuomenės žmonės kažkada avėjo kaip šlepetes. Todėl Lordsy buvo namų avalynė ir puikiai derėjo prie stilingų ir šilkinių chalatų. Šio tipo šlepetes iš pradžių avėjo vyrai, šiandien jos tapo „išorėje“ dėvima avalyne, perimta moterų mados. Lordai dėvimi noriai, nes juos lengva užsidėti, jie yra patogūs ir tinka daugeliui stilių. „Stilingi ir patogūs lordai – kaip juos dėvėti?” apie tai papasakosime daugiau.

Lordai – kaip juos atpažinti?

Kokius batus mes vadiname lordais? Šiuo atžvilgiu yra daug neatitikimų. Patys lordai atrodo šiek tiek panašūs į loferius, o kita vertus, jie turi daug bendro su populiariomis balerinomis. Būdingas elementas yra piršto konstrukcija ir batų viršaus forma. Lordai minkšti ir iškirpti šonuose. Anglų kalba turime du šio tipo batų terminus: „loafers“ ir „slippers“. Pirmieji sukurti kaip mokasinai, tačiau turi atskirą padą ir žemą kulną, kurio klasikiniai mokasinai neturi. Jie turi prisiūtą siūlę viršuje, kaip loaferiai.

Lordai - kaip juos atpažinti?
Stilingi ir patogūs lordai – kaip juos dėvėti? 2

Kuo skiriasi lordai nuo balerinų?

Batai, kurie atrodo kaip mokasinai, bet kurių viršuje nėra prisiūtos siūlės, vadinami tiesiog balerinomis, lordais. Kaip matote, lordai nėra tas pats, kas populiarūs loaferiai, kurie yra kiek masyvesni ir vyriškesnio kirpimo.

Plačiau apie moteriškus lordus

Moteriški lordai – itin stilingi, patogūs ir universalūs batai. Parduotuvėse lordų galime rasti įvairių, spalvų ir stilių. Nuo pačių klasikinių, paprastų vienodos spalvos iki raštuotų lordų, ažūrinių lordų su dekoracijomis (sagtis, lankelis, kalnų krištolas ir kt.), taip pat lordų ant pakylos ar pleištų. Klasikiniai lordai gaminami iš odinių, tačiau galime įsigyti ir zomšinių ar eko odos lordų. Kaip matote, platus pasirinkimas reiškia, kad lordus galima priderinti prie daugybės stilių.

Lordai yra elegantiški batai

Lordai yra stilingo kirpimo, todėl puikiai dera prie visų oficialių ar biuro stilizacijų. Jie puikiai dera su medžiaginėmis kelnėmis, tokiomis kaip cigarilės, bet tiks ir prie klasikinių, paprastų, kostiuminių kelnių. Tačiau lordų nedėvėkite ant batų sulenktomis kojomis – apklosite batus ir optiškai patrumpinsite figūrą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *