Krepšelis

Nemokamas pristatymas nuo 60€

“INBLU” ortopedinių šlepečių nauda

INBLU ortopedinės šlepetės yra gerai žinomos visoje Europoje. Jų istorija prasidėjo 1970 metais, nedideliame Italijos miestelyje, Verolanuovoje, kaip batų kulnų ir padų gamintojai. 1982 metais, INBLU pradeda gaminti būtent šias šlepetes ir sandalus, kuriais džiaugiamies iki šiol. INBLU vieni iš pirmūjų pradėjo naudoti CHIPS batų gaminimo būdą,kuris leidžia šlepetes, pagaminti naudojant, vadinamą „įpurškimo“ procesą, kuris užtikrina, kad viršutinė šlepečių dalis, vidpadis ir jų padas būtų sujungti kartu, nenaudojant klijų ar kitų gaminių. Štai daugiau idomių faktų apie šį ortopedinių šlepečių gamintoją :

Galimybė išgydyti ar ištaisyti su pėdomis susijusias problemas

Dauguma problemų, kurias žmonės patiria, susijusiu su pėdomis, kyla dėl nestabilios atramos pėdų arkoms. Pėdų lankų problemos gali sukelti skausmą vaikščiojant, taip pat skausmą nugaros srityje. Jei šios problemos nebus gydomos, skaumas ir diskomfortas gali vis augti. Dar blogiau, netinkamai pasirinkta avalynė ir nestabili pėdų arkų atrama, gali sukelti ilgalaikę žalą, kuriai ištaisyti reikės invazinių procedūrų ar operacijos. Dėvėdami INBLU ortopedinę avalynę, užtikrinate, kad Jūsų pėdos gaus aukščiausio lygio komfortą ir visa reikiamą paramą. Formuoti, minkšti INBLU šlepečių padai, palaikys Jūsų pėdų arkas, padės sušvelninti visa pėdą, taip pat, formuoti iškilimai lengvai masažuos pėdas, taip skatindami ir gerindami pėdų kraujotaką. Tokia ortopedinė avalynė, gali ne tik sustabdyti tolimesnę žalą sveikatai, bet ir padėti gydyti esamas problemas, kaip pinapėdystę. Geriau investuoti į kokybišką avalynę dabar, nei rūpintis pasekmėmis vėliau. Inblu ortopedinės šlepetės yra puiki prekė ties kokybės ir kainos atžvilgiu.

inblu slepetes moterims

Naujausios INBLU technologijos

Jau nuo 1982 metų, INBLU inžinieriai sunkiai dirbą, kad sukurtų technologiškai pažangius produktus, pagamintus iš kruopščiai atrinktų medžiagų. INBLU prekės ženklo gamintojai, sujungė kasdienį, paprastų šlepečių minkštumą su tvirta ir kokybiška batų atrama ir stabilumu, kad užtikrintų komfortą, taip pat nepamiršdami ir stlingos IBLU šlepečių išvaizdos. INBLU sukųrė keletą funkcijų, kurios leidžia užtikrinti viso kūno gerovę, pradedant nuo Jūsų pėdų geros būklės : produkto lankstumas, lengvumas, minkštumas ar kietumas pagal Jūsų pėdą, aukščiausios kokybės medžiagos, kurios tarnaus ilgą laiką – tai tik keletas iš daugelio šio produktų nuostabių savybių.

Aukščiausios kokybės INBLU šlepečių medžiagos

INBLU gamintojams rūpi prekių kokybė ir jų ilgaamžiškumas. Nesvarbu, ar ortopedinę avalynę dėvite laisvalaikiu, sporto ar darbo metu. Ji turi būti patikima, atlikti savo gydomają funkciją, palaikyti Jūsų pėdos aukštą komforto lygį ir būti ilgaamžiška. Todėl INBLU naudoja tik geriausias medžiagas gaminant ortopedinę avalynę savo klientams.

Natūrali oda

Visa INBLU ortopedinė avalynė yra pagaminta iš natūralios odos, tiek išorė tiek vidus. Natūralios odos šlepetės, dėl savo elastingumo, lengvai prisitaiko prie Jūsų pėdos, o pats batas, nepraranda savo formos ir estetinės išvaizdos. Dėl odoje esančių porų yra užtikrinama gera oro cirkuliacija bate, todėl pėda gali laisvai kvėpuoti ir neprakaituoti. Taip pat, dėl savo ilgaamžiškumo savybių, natūralios odos INBLU šlepetės tarnauja daug ilgiau, nei bet kokios kitos medžiagos šlepetės, žinoma, jei yra tinkamai prižiūrimi.

Kamštinis vidpadis

Kamštinio pados lengvumas yra viena jo geriausių savybių. Oras sudaro 90 procentų kamščio apimties ir apie 50 procentų jo masės. Kamštinio vidpadžio paviršyje nėra elektros krūvių, todėl kamštinis padas nesielektrina, taip pat nepritraukia ir nesugeria dulkių. Jo sudėtyje nėra jokių kenksmingų priedų, bei nereikalingų užpildų. Kamštiniai padai pasižymi reikiamos tempertatūros, bei oro drėgnumo palaikymo savybėmis. Papildomas kamštinio pado pranašumas – tai chemiškai įnertinė medžiaga. Kamštis nesukelia jokių cheminių reakcijų su skysčiais, neturi kvapo ir nėra pavojingas sveikatai.

Ekologiškai draugiškos INBLU ortopedinės šlepetės

INBLU gamintojai stengiasi ne tik pateikti Jums geriausius produktus, bet ir apsaugoti gamtą. INBLU firma yra dėmesinga aplinkos ir energijos taupymo poreikiams. INBLU ortopedinės avalynės būstinėje yra įrengta fotoelektrinė Sistema, galinti pagaminti apie 440 000 kWh švarios energijos per metus. Gamyklą sudaro 2156 fotoelektriniai moduliai, leidžiantys sutaupyti maždaug 250 tonų CO2 per metus.

INBLU kokybė spindi ir sporte

INBLU gamintojai taip pat palaiko ir sportą. Jie yra oficialūs, dviejų krepšinio komandų remėjai – “Leonessa Basket Brescia” ir “Zielona Gòra”, kurios remia atstovai Lenkijoje. Tad jei ši, medicininė avalynė yra naudinga profesionaliems krepšininkams, kodėl nepasinaudojus progą integruoti šią nuostabią INBLU ortopedinę avalynę į savo kasdieninį gyvenimą. INBLU šlepetės ir sandalai puikiai tinka žmonėms ilgai dirbantiems stovint ar vaikštant, kaip seselėms, daktarams ir t.t. Jos suteiks didelę naudą sveikatai ne tik darbo ar sportinės veiklos metu, šių medicininių šlepečių nauda atsiskleist gali ir kasdieniniame gyvenime, tiesiog vaikštant namuose.

Taigi, INBLU ortopedinių šlepečiu ir basučių linija yra pasiryžusi tenkinti savo klientų poreikius, siūlydama madingus ir patrauklius modelius, daug dėmesio skirdama puikiam kokybės ir kainos santykiui. Patogus, elegantiškas, madingas: INBLU yra prekės ženklas tiems, kurie mėgsta komfortą, vertina ir saugo savo sveikatą, bei mėgsta stilių bet kuriuo paros metu. Avalynė Tau internetinėje parduotuvėje, gali rasti daugybę INBLU ortopedinių basučių, šlepečių ir sandalų, bet kokiems savo poreikiams. Modeliai siauroms ar platesnėms pėdoms, su lengvais, lipniais užsegimais, uždarais ar atvirais priekiais. Įvairūs modeliai, kurių įvairovę ir toliau žadame didinti, bei plėsti.  Mes siūlome aukščiausią kokybę už geriauisią kainą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *