Nemokamas pristatymas nuo 60€

Kodėl medicinos darbuotojams svarbu speciali ortopedinė avalynė?

Kokią avalynę turėtų pasirinkti slaugytojos ir medicinos specialistai? Slaugytojai ir kiti medicinos srityje dirbantys žmonės, turi apsvarstyti nemažai dalykų, kai reikia įsigyti patogią avalynę darbui. Keli dalykai į ką butinai reiktų atkreipti dėmesį, prieš perkant avalynę darbui „Ortopedinė avalynė”:

 1. Bato padas turi būti atsparus slydimui
 2. Bato medžiaga turi būti pralaidi orui, leisti pėdai kvėpuoti, neleisti jai sušlapti ir suprakaituoti
 3. Formuotas vidpadis, kuris prisitaikys prie Jūsų pėdos linkių ir padės stimuliuoti kraujotaka
 4. Lengva avalynė, kuri nenuvargins Jūsų kojų, ilgo nešiojimo metu
 5. Tvirtas padas, kuris suteiks komforto jausmą ir padės amortizuoti greit judant ar bėgant
 6. Avalynė lengvai nuvaloma nuo įvairiausių dėmių

Pasirinkus netinkamą avalynę, ypač dirbant tokį darbą, kuris reikalauja ilgas darbo pamainas, praleisti stovint ant kojų, skubant ir bėgant, gali atsirasti daug rimtesnių problemų kaip :

 1. Padų fascitas
 2. Plokščiapėdystė
 3. Kulno skausmai
 4. Nugaros skausmas
 5. Iškrypusi pėdos arka
Juodos darbo šlepetės "CO"
Kodėl medicinos darbuotojams svarbu speciali ortopedinė avalynė? 14

Jei esate sveikatos priežiūros specialistas ar slaugytoja ir jaučiate diskomfortą visą dieną būdami ant kojų, medicininė, ortopedinė avalynė yra tai ko Jums reikia. Ji suteikia visapusišką komforto jausmą, specialus, formuotas avalynės vidpadis stimuliuoja kraujotaką pėdose ir prisitaiko prie Jūsų kojos. Sveikatos priežiūros specialistai dirba ilgas valandas, greitu tempu.

Pasirinkus netinkamą avalynę, gali nukentėti ne tik Jūsų pėdos, bet ir viso kūno savijauta. Speciali, medicininė avalynė yra pritaikyta atlaikyti bet kokį spaudimą. Ortopedinės šlepetės gali sušvelninti šoką ir krūvį, kurį turi atlaikyti Jūsų pėdos daug judant ar bėgant. Taip pat, patogi avalynė darbui, gali padėti sumažinti ar net išgydyti esamą pėdų skausmą.

Speciali, ortopedinė, medicininė avalynė darbui yra svarbi, ne tik sumažinti skausmą ir norint išsaugoti komforto jausmą pėdose, bet ir viso kūno gerai savijautai, padėti kovoti su esamomis kojų skausmo bėdomis, bei suteikti visapusiška komforto jausmą dirbant.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *