Nemokamas pristatymas nuo 60€

Pėdos šalą net ir vasarą? Keli patarimai kaip to išvengti

Deja, po karštos vasaros liko tik prisiminimai. Pats laikas apsirūpinti minkšta antklode, arbatos atsargomis ir šiltomis šlepetėmis. Pastarasis ypač gali padėti mūsų šaltoms kojoms, o tai nebus lengva ateinančiais mėnesiais. Pėdų šalčio jausmas kamuoja daugelį žmonių ne tik rudens ir žiemos sezonu, bet dabar tai tikrai dar labiau apsunkina. Kokia yra šios būklės priežastis ir kaip su ja kovoti?

Kodėl mums šala kojos?

Be abejo, prie to prisideda rudens ir žiemos aura. Auksiniai medžių lapai atrodo gražiai, bet vis labiau šalta gali varginti (ir mes tikrai norime, kad tai daroma saulėje!). Mūsų pėdos, kadangi yra arčiausiai šaltos žemės, deja, yra linkusios greičiau „išbėgti šiluma“.

Be žemos lauko temperatūros, yra ir kitų priežasčių, pavyzdžiui:

  • Ilgas buvimas vienoje padėtyje – susijęs, pavyzdžiui, su sėdimu ar stovinčiu darbu, sukeliančiu kraujotakos sutrikimus;
  • Lieknas kūno sudėjimas – labai liekni žmonės gali neturėti pakankamai kūno riebalų ir raumenų, kad apsisaugotų nuo šilumos praradimo;
  • Stiprios emocijos – stresinėse situacijose organizmas išskiria daugiau adrenalino, kuris koncentruoja kraujotaką daugiausia aplink išgyvenimui reikalingus organus, todėl apatinės galūnės, deja, šiek tiek apleistos;
  • Netinkamų kojinių – venkite per daug aptemptų, į odą įsikibusių kojinių, rinkitės tokias, kurios guli kaip antra oda;
šiltos moteriškos šlepetės befado šala kojos
Pėdos šalą net ir vasarą? Keli patarimai kaip to išvengti 7

– Šaltos pėdos gali būti ir tokių ligų kaip diabetas, mažakraujystė ar aterosklerozė simptomas. Todėl verta karts nuo karto atlikti pagrindinius tyrimus, siekiant nustatyti savo sveikatos būklę ir nustatyti galimus negalavimus arba jų išvengti.

Kaip susidorojate su šiuo lediniu jausmu?

Pakelkite temperatūrą mankšta! Dienos pratimų dozė pagreitins kraujotaką ir suteiks jūsų kūnui šilumos bei endorfinų. Dirbdami biure nepamirškite retkarčiais pakilti nuo stalo ir pajudinti kojas.

Šaltomis rudens ir žiemos dienomis po namus neikite basomis, saugokite kojas apvyniodami jas šiltomis šlepetėmis. Geras pasirinkimas bus modeliai, užpildyti natūralia avies vilna. Ši maloni, minkšta medžiaga turi vertingų savybių. Dėl puikios termoreguliacijos jis veikia ne tik kaip šildantis žiemą, bet ir gali palaikyti žemą temperatūrą vasarą. Jo higroskopiškumas reiškia, kad jis nesugeria prakaito, o tik išneša jį į lauką, tačiau pats išlieka sausas. Dėl to galime kalbėti apie antibakterines savybes. Be to, kailis yra toks gražus, kad jūsų pėdos jausis tiesiog nuostabiai!

Pasižiūrėk pats! Žiūrėkite kolekciją su kailiu.​​​​​​​​

Apsirengę šiltas šlepetes, eikite į virtuvę su jomis ir išsivirkite arbatos. Karštas gėrimas pripildys jūsų kūną ir iškart pasijusite geriau. Reikia atsiminti, kad pakankamas drėkinimas gerina kraujotaką, todėl padeda palaikyti tinkamą kūno temperatūrą. Taigi kasdien išgerkite bent 2 litrus vandens!

Kitas būdas numalšinti šaltas kojas – šildančios vonios. Norėdami sustiprinti efektą, į šiltą vandenį įlašinkite kelis lašus šiomis savybėmis pasižyminčių aliejų. Tai, pavyzdžiui, čiobrelių, cinamono, gvazdikėlių, apelsinų ar imbiero aliejus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *