Nemokamas pristatymas nuo 60€

Kaip valyti sportbačius su tinkliuku? 3 patarimai

Sportiniai bateliai su tinkliniais įdėklais leidžia pėdoms kvėpuoti. Tai reiškia daug geresnę oro cirkuliaciją. Tai ypač svarbu vasarą ir mankštos metu. Be to, tinkliniai modeliai yra tiesiog lengvesni. Ši medžiaga atrodo įdomi ir neįprasta. Dėl to batai tampa labai madingi. Dar vienas tinklinių batų aspektas, į kurį verta atkreipti dėmesį – jų plotis ir geresnis prisitaikymas prie pėdos. Jei turite problemų su klasikiniais modeliais, nes jie yra per siauri, yra didelė tikimybė, kad tinkliniai modeliai veiks gerai. Jose jausitės patogiai. Kaip valyti sportbačius su tinkliuku? 3 naudingi patarimai

valyti kedus su tinkliuku
Kaip valyti sportbačius su tinkliuku? 3 patarimai 2

Sportbačių valymas tinkleliu – ką verta prisiminti?

Prieš valydami tinklinius batus, nenaudokite jokių standžių, abrazyvinių priedų, pvz., kietų šepečių. Jie gali per labai trumpą laiką pažeisti gležną paviršių. Pažeista medžiagos struktūra bus dar labiau jautri nešvarumams, todėl problema tik pablogės.

Tokių batų negalima džiovinti tiesiai saulėje ar ant radiatoriaus. Taip jie deformuosis. Į jų vidų geriausia įdėti, pavyzdžiui, suglamžytą laikraštį ar popierinį rankšluostį ir leisti natūraliai gerai išdžiūti. Kalbant apie batus su tinkleliu, ypač šviesių, kurie yra labai madingi, labai svarbu juos apsaugoti nuo purvo. Iš karto po pirkimo galite naudoti tekstilės impregnavimą. Tai prailgins jų patvarumą ir neleis taip intensyviai kauptis nešvarumams. Juos reikia reguliariai impregnuoti, kad jie būtų gerai apsaugoti. Naudodami dezodorantą, galite atnaujinti bet kokių sportinių batų, įskaitant ir iš tinklelio, vidų. Prekyboje yra specialių batams skirtų preparatų, kurie ne tik naikina nemalonius kvapus, bet ir turi baktericidinį poveikį.

▶️ Kaip valyti sportbačius su tinkleliu?

Klasikinis tinklinių batų valymo būdas – skalbti juos skalbimo mašinoje. Tokiu atveju jie turi būti gerai nuvalyti nuo smėlio. Tam galite naudoti, pavyzdžiui, šepetuką. Taip pat būtina kruopščiai nuvalyti padą.

▶️ Ar galima skalbti sportbačius su tinkleliu skalbimo mašinoje?

TAIP! Klasikinis tinklinių batų valymo būdas – skalbti juos skalbimo mašinoje. Tokiu atveju jie turi būti gerai nuvalyti nuo smėlio.

▶️ Kokias priemones naudoti valant baltus sportbačius?

Naudokite švelnų batų šepetuką, taip pat prieš valant sportbačius ištraukite jų raištelius. Baltus sportbačius galima skalbti skalbimo mašinoje su specialu batų skalbimo krepšiu.

Kaip valyti batus su tinkleliu?

Klasikinis tinklinių batų valymo būdas – skalbti juos skalbimo mašinoje. Tokiu atveju jie turi būti gerai nuvalyti nuo smėlio. Tam galite naudoti, pavyzdžiui, šluotą. Taip pat būtina kruopščiai nuvalyti padą. Taip pat reikia iš jų ištraukti raištelius. Juos galima skalbti atskirai rankomis, o jei jau labai nešvarūs – pakeisti naujais. Kitas žingsnis – batus įkišti į skalbinių tinklelį arba į seną pagalvės užvalkalą. Į būgną taip pat reikia įdėti kai kurias kitas medžiagas, pavyzdžiui, rankšluosčius. Batus galima skalbti ne aukštesnėje kaip 30 laipsnių Celsijaus temperatūroje, be gręžimo arba kuo mažiau gręžiant. Jei skalbimo mašina leidžia, geriausia ją nustatyti skalbti šaltame vandenyje. Tada jie nesideformuos ir nesuirs.

Tačiau skalbimas skalbimo mašinoje turėtų būti paskutinė priemonė labai nešvariems batams. Kasdieniniam skalbimui geriau plauti rankomis. Geriausia tinklelį atnaujinti šiltu vandeniu ir muilu arba plovikliu. Švelniai nuvalykite nešvarumus sumirkyta kempine. Greitas būdas išvalyti tinklelį taip pat yra naudoti drėgnas servetėles.

Švarūs padai, ypač balti, labai pakeis bendrą batų išvaizdą. Nepamirškite jų reguliariai valyti, pavyzdžiui, minkštu šepetėliu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *